Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.notes
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dulek000
K.notes powoduje błędy krytyczne! sad.gif Nie mogę zapisywać notek, ani ich usuwać bo wywala mnie z konnekta. Dziwną rzeczą jest to, że dziś rano wszystko działało mi dobrze...
.nomis
Miałem to samo i od razu skasowałem. Wywala i tyle smile.gif . Trzeba czekać na nową wersję...
dulek000
No ja też wywaliłem.

A to tak, aby nie tworzyć nowego tematu:

Cały czas coś mi wywala konnekta jak rozmawiam(przez gg).Mam włączone prawie wszystkie wtyczki. Które powodują błędy?
.nomis
napewno nie kSound, DzielniK, kAway, kPilot, kBoard, kZmieniacz, kDodatki, Olew.k, kIEview, kTransfer, MejliK, kNotify, GGCrypt, ani kStyle smile.gif
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] Mam włączone prawie wszystkie wtyczki. Które powodują błędy?


klawiature i myszke bozia dala? to do dziela ;]
MiLKA
QUOTE(.nomis)
napewno nie kSound, DzielniK, kAway, kPilot, kBoard, kZmieniacz, kDodatki, Olew.k, kIEview, kTransfer, MejliK, kNotify, GGCrypt, ani kStyle smile.gif

poczulem sie zdyskryminowany!!
ps> kilka z w/w wtyczek czasami powoduje krytyka
dulek000
Już wszystko działa...dziwne, bo samo się naprawiło...no ale i tak się cieszę :wink:
.nomis
oj no co tongue.gif . Może i powoduje, ale nie u mnie smile.gif . Tzn. czasami jest, ale przy restartach tylko...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.