Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przedostatnie DISCO
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Na Becie dostępne jest najpewniej przedostatnia wersja rozwojowa Disco...
Doszły informacje o usługach (które w kolejnej wersji będą pełniejsze), oraz prosta, nawet bardzo prosta obsługa konferencji (która już taką pozostanie aż do wersji 0.7).

Po następnej becie kJabbera (poprawienie ew. nowych błędów, uzupełnienie informacji disco) pojawi się najpewniej pełna stabilna paczka, a potem biorę się w końcu na poważnie za 0.7. I mam nadzieję, że powstanie w między czasie trochę ciekawych wtyczek do 0.6 smile.gif
alberht
czekamy, czekamy, czekamy... biggrin.gif
MiLKA
QUOTE(hao)
Na Becie dostępne jest najpewniej przedostatnia wersja rozwojowa Disco...
Doszły informacje o usługach (które w kolejnej wersji będą pełniejsze), oraz prosta, nawet bardzo prosta obsługa konferencji (która już taką pozostanie aż do wersji 0.7).

czy w tak razie forma tego pola bedzie inna? (chodzi mi o szerokosc ktora jest na stale, a to nie jest zbyt fajne, obramowania - ni w piec ni w dziesiec wobec reszty kontrolek). Dodatkowo, czy ikonki beda dalej na sztywno zaszyte, czy moze pojawia sie w spisie ikon by mozna bylo je podmieniac?

QUOTE(hao)
Po następnej becie kJabbera (poprawienie ew. nowych błędów, uzupełnienie informacji disco) pojawi się najpewniej pełna stabilna paczka, a potem biorę się w końcu na poważnie za 0.7. I mam nadzieję, że powstanie w między czasie trochę ciekawych wtyczek do 0.6 smile.gif

O wtyczki sie nie martw, wakacje nadciagaja, to moze sie troche checi nabierze, bo teraz to tylko same egzaminy ;(
hao
Nowość : w 0.7 będzie inny patent obsługi ikonek... tadaa smile.gif

Co do pola informacji - raczej tak, nie mam zbytnio czasu, żeby nad tym siedzieć :/
Sija
w polu informacji krzacza sie polskie znaki [np. histeria.pl -> Naglowki wiadomosci]
cRoMo
Czy fakt, ze nie moge sie wyrejestrowac z transportu ICQ na chrome.pl wynika z bledu K, czy chrome? Dostaje komunikat bledu "406 Not Acceptable"...
hao
Dunno, raczej chrome
Peper
@jabber.aster.pl działa ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.