Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przewijanie zakladek z grupami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cRoMo
Czy da sie zrobic, aby zakldaki z grupami kontaktow dalo sie przwijac po scrollem w myszce, po kliknieciu na ktoras z zakladek? Wygodniejsze to niz uzywanie przyciskow przesuwania.
hao
No będę musiał się generalnie zająć tematyką scrollowania myszką biggrin.gif

Ale dać, da się na pewno ...
cRoMo
QUOTE(hao)
No będę musiał się generalnie zająć tematyką scrollowania myszką biggrin.gif

Faktycznie, nie zauwazylem ze w oknie glownym tez sie nie da scrollowac tongue.gif

Nio to czekamy smile.gif
Loud3R
hmm u mnie mozna ....
winthux
u mnie też działa... ale scrollowanie nie jest chyba aż tak trudną rzeczą do wykonania... według mnie kilka linijek kodu
hao
w oknach ze scrolerem to zaden problem

w innych ciutke wiekszy.. ale ciutke smile.gif
u mnie tez scroollll dziala smile.gif
cRoMo
U Was dziala, bo pewnie uzywacie dodatkowych sterownikow do myszy (np Logitech'a Czy A4Tech'a), ktore to 'wymuszaja' scrollowanie okien i list przy pomocy myszki. Ja ich nie uzywam (bo po co dla jednej funkcji trzymac ponad 5 MB w pamieci). Natomiast sam Windows udostepnia mozliwosc scrollowania, z tym, ze czy to bedzie mozliwe, czy nie, AFAIK zalezy juz od programu (i programisty ;P).
hao
Święte słowa! Scrollowanie będzie, ale później smile.gif) Teraz głowię się nad COMem i smsami...
Loud3R
ja nie uzywam ... ale to moze XP wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.