Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Automatyczne powtarzanie wiadomosci...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
one2one
Bry...
Konnekta uzywam od jakiegos czasu wiec nie jestem obcykany w tym...dlatego prosze ow yrozumialosc jesli to jest tylko kwestia ustawien ... ale napoczatek postaram sie opisac problem...
jakies

Czasem bywa tak ze gdy ktos do mnie pisze na GG cos konnekt sam kopiuje jego wypowiedz i wysyla do niego czyli tak jak bym to ja skopiowal i wkleil to co ktos do mnie napisal ... nie przywiazywalem do tego wagi bo sadzilem ze to jakis tam bug ktory sobie wystepuje w sofcie czasem ... ale dzis to zdazylo sie ponownie tyle ze wiadomosc ta zostala odbita do innej osoby z ktora rozmawialem ... tresc rozmow z dwiema osobami ... :

Osoba pierwsza :
Ja: (18:37)
no to wyslij na maila
tongue.gif
x1: (18:37)
nie
Ja: (18:37)
why?
x1: (18:37)
nie bede Ci wysylac 100 fotek
Ja: (18:37)
jedno wystarczy

Osoba druga:
x2: (18:33)
dlaczrgo przez panny ktore mi zycie um,ilaly
Ja: (18:36)
?
x2: (18:36)
oooooooo
Ja: (18:37)
ciom oo?
x2: (18:37)
zrobilysmy dzis 100 fotek
Ja: (18:38)
??
x2: (18:38)
no tak mi napisales
Ja: (18:38)
lol
chyba jednak nie
x2: (18:39)
one2one® (18:32) zrobilysmy dzis 100 fotek


Co moze byc tego powodem? Niechcialbym aby jakies inne rozmowy byly tak kopiowane do innych ...

Aha mam win2k sp4 pl

konnekt 0.6.19.111
Wtyczki:

ui.dll w98/XP UserInterface
0.1.21.25

notify.dll K.Notify
0.4.6.8

ggcrypt.dll GG Crypt
0.3.9.2

k.Lawa.dll K.Lawa
0.2

exPIMP.dll EXPort IMPort
1.2

kIEview.dll Okno rozmowy z emotikonami i stylami css
0.1.6.7

kstyle.dll Wtyczka pozwalająca ładować schematy ikonek/kolorów...
1.1

sms.dll Wysyłanie SMSów
1.7.6

kAllStatus.dll Zmiana statusu opisowego
0.1.2.0

astat.dll Auto Status
0.0.1.0

k.pilot.dll k.Pilot
0. 2. 0. 0

kDodatki.dll kDodatki
v0.6

dwutlenek.dll Obsługa sieci Tlen
0.1.7

gg.dll protokół Gadu-Gadu™
1.2.15

kjabber.dll Obsługa protokołu Jabber
0.2.4.1

konnferencja.dll Konferencje w GaduGadu
0.1.0.1

kTransfer.dll Przesylanie plików
2.0.0.8

update.dll Automatyczna aktualizacja
2.2.17


CZY MOZNA TEMU JAKOSC ZARADZIC?
mefju
Często Ci sie to zdarza? Bo np ja używam Konnekta od prawie pół roku i ani razu taka sytuacja nie wystąpiła... aha jestem praktycznie non stop online i dość dużo rozmawiam z wieloma osobami

Większość wtyczek ktore Ty masz, pokrywają się z moimi, jedynie system inny (mam XP SP1)
nix
ja uzywam Konnekta od 18.09.2002 (data utworzenia mojego konta beta) i w ciagu tego czasu ani razu nie mialem takiego problemu... albo o tym nie wiem...
mimo to przydalo by sie sprawe wreszcie wyjasnic bo moze to czasem powodowac klopoty...
Olórin
Generalnie u mnie nie ma tego problemu, ale ostatnio sam go doświadczyłem, naszczęscie było to tylko odbicie do mnie wiadomości smile.gif
Lukas77
tu nie ma co wyjaśniać, moja druga połówka używa oryg. GG i miała kiedyś, dawno temu ten sam problem, więc wina leży po stronie protokołu nie klienta...
.nomis
Tak, miałem raz to samo, a dwa razy miałem 'echo' - zamiast wiadomości, którą napisałem, do rozmówcy trafił jego skopiowany tekst, który sam przed sekundą napisał...
case
no to ja tylko dodam, ze tez mnie to spotkalo, ale byl to jeden, lub dwa przypadki i to bardzo dawno .. wtedy bardziej mnie to rozsmieszylo niz zaniepokoilo i na szczescie nie powtarzalo sie juz czesciej, no ale bug jest bug'iem .. skoro piszecie, ze na org. GG tez sie zdarzalo, to raczej nie ma sie czym niepokoic i dalej dazyc do zmiany protokolu naszych rozmowcow na Jabber :twisted:
one2one
QUOTE(mefju)
Często Ci sie to zdarza? Bo np ja używam Konnekta od prawie pół roku i ani razu taka sytuacja nie wystąpiła... aha jestem praktycznie non stop online i dość dużo rozmawiam z wieloma osobami

Większość wtyczek ktore Ty masz, pokrywają się z moimi, jedynie system inny (mam XP SP1)

odbijanie wiadomosci zdarza sie dosc czesto do osob uzywajacych org. gg ale taka sytuacja ze info przeslo do innej osoby to o pierwszy i mnie zaniepokoilo bo czesto rozmawiam z osobami o roznych sprawach i niekoniecznie inne osoby powinny o tym wiedziec (:
a to info z przed sekundy znowu odbicie sad.gif

x: (02:03)
Średnia: 9.67 Ilość głosów: 311 frh9 17 Lat
wyslales mi wiadomosc?
Ja: (02:03)
amnie juz tam nie ma
(02:04)
nie?
x: (02:04)
falek &reg; (2:00) <b>Średnia: 9.67 Ilość głosów: 311</b> <b>frh9 17 Lat</b>
to wyslales mi teraz
lucas_mcs
ostatnio niedawno zdarzylo sie ze to co ktos napisal do mnie poslo jescze do wszystkich osob ktorych mialem otwarte okienka rozmowy
a cala sytuacja i odbijaniem i powielaniem wysylanych informacji zdarza mi sie dosyc czestawo ( z 5 razy w tym tygodniu ) i z tego co wiem użyszkodnicy gadu-padu owego problemu nie mają :?
.nomis
No i dodam jeszcze, że odbijanie i echo zdarzało mi się tylko, kiedy gadałem z GG.
KV109
Tez mialem taki wypadek. U mnie polegalo to na Tym, ze rozmawialem z osobami A i B - jeden mesg, ktory wyslala do mnie A dotarl oprocz mnie takze do osoby B.
szuflad
No odbijanie jest czasem wkurzające i zdarzało się od bardzo dawna, za to ostatnio pojawiło się przekazywanie wiadomości jest bardzo niepokojące i zdarza mi się zarówno przy rozmowie z osobami używającymi gg jak i konnekta, przy czym osoby używającego gg mówią że im się to nie zdarza. Z obserwacji wynika, że działo się to po włączeniu informowania o niedostarczeniu wiadomości, ale niekoniecnzie to musi być to. Obserwacje trwają dalej.
one2one
U mnie zaczelo sie to pojawiac coraz czesciej a ostatnio podczas rozmowy z osobami majacymi konnekta... dobrze ze rozmowy ktore przesly do innych osob nie byly wazne ale to jest niepokojace
dobrze by bylo cos z tym jednak zrobic.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.