Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka sprawdzajaca skrzynki pocztowe
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Loud3R
Na stronie http://emchecker.prv.pl/ mozna znalezc bardzo fajna wtyczke do powergg.
Napisalem maila do czlowieka ktory ja napisal ...i ... w odpowiedzi dal cien szansy,ze za tydzien spojrzy (i ewentualnie napisze tongue.gif) na mozliwosc napisania EMcheckera dla Konnekta wink.gif))
hao
Zaczyna robić się ciekawie smile.gif
Loud3R
Ano wink.gif
Mysle, ze jak najszybciej (na ile czas i checi pozwola) Hao powinienes zajac sie sms i emotami... jesli to bedzie to Konnekt stanie sie powazna alternatywa dla gg.A gdy zrobi sie popularny, programisci zaczna pisac wtyczki a wtedy to juz ....wink.gif)))
winthux
a wtedy to już będziemy mogli sięporzegnać z gg, bo nie będzie kto miał utrzymywać serwerów
cRoMo
Chyba zapomniales o tym, ze hao zamierza sie dogadac z Sms-express i umiesci bannery reklamowe w rozmowach ...
ZenOm
a czy ma ktos w planach wtyczke usuwajaca przyszle reklamy gg :wink: bo zapewne sie ktos taki jest

jesli gg przestanie istniec to ludzie przejada na tlen, icq i napewno powstana inne polskie komunikatory
Loud3R
I tu sa widoczne zalozenia konnekta - HAO powiedzial,ze w wersji finalnej beda banerki zeby sms expres bylo zadowolone. A inna sprawa,ze do gg tez sa wtyczki wywalajace banner
A jesli padnie GG to po to Konnekt ma grupowac inne komunikatory w postaci wtyczek tongue.gif
hao
Dokładnie, wersja finalna i oficjalna nie może 'żerować' na cudzym systemie...

Dołożę jednak wszelkich starań, żeby banery jak już będą, nie były tak wku*** że trzeba je koniecznie wywalać... Bo pomijając osoby które wywalają banery dla zasady (skoro komuś przeszkadzają banery, niech nie używa programów adWare, w końcu producent jakoś musi to utrzymać), wiem że były przypadki usuwania z musu.. Choćby słynna reklama Nokii smile.gif
cRoMo
Nokii ? Rozwin, nie slyszalem o tym smile.gif
hao
Nokii, albo jakiegoś operatora sieci komórkowych.. Flash z natrętnym, wkurzającym dźwiękiem dzwonka od telefonu... Na szczęście siedziałem już wtedy bezpiecznie na Konnekcie smile.gif
no ja to odczulem na wlasnej skoorshe sad.gif
ferrarius
Co z ta wtyczka do sprawdzania emaili??? Czy moze posiada ktos takowa???
nix
no widze ze ladnie sie trzymacie tematu! ;]

pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.