Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Projekt PowerGG zamknięty
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
psota
Projekt PowerGG został zamknięty. Powód kradziesz komputera twórcy na którym znajdował się kod źródłowy programu.
QUOTE(Sam autor)
Półtora tygodnia temu miałem włamanie do mieszkania, gdzie między innymi ukradli komputer na ktrórym znajdowały się kody źródłowe PowerGG. Nie wiem, czy kiedykolwiek będzie mi się chciało odbudowywać stracone źródła tak więc póki co projekt uznaję za ZAMKNIĘTY!
Jeszcze jeden powód żeby przerzucić się na Konnekta :wink: . Chociasz gdyby mi ukradli komputer to bym się wnerwił :evil: .
Olórin
Warto robić od czasu do czasu backup na płytce CD albo wrzucać na jakies FTP....
Lukas77
na trzymanie źródeł wystarczy głupi e-dysk... mi się coś wydaje że Ajron się trochę wykręca, może p. Foltyn dał mu pare złotych za zamknięcie projektu...
Olórin
QUOTE(Lukas77)
na trzymanie źródeł wystarczy głupi e-dysk...
albo na ftp na republice....

QUOTE
mi się coś wydaje że Ajron się trochę wykręca, może p. Foltyn dał mu pare złotych za zamknięcie projektu..
Nie zdziwił bym się.....
piotr.ek
Hahaha, no bardziej debilnego wytlumaczenia wymyslic nie mogl tongue.gif Glupie save'y z gier co jakis czas gdzies sobie zapisuje (nie tylko ja zreszta), wiec nie dam sobie wmowic, ze nie mial kopii zapasowych kilkuletniego projektu... poza tym, szczerze mowiac - sorry za wyrazenie - wisi mi to laugh.gif Teraz pytanie - w ktorej z nadchodzacych wersji GG zobaczymy 'wbudowane' opcje z PowerGG? (...trzymajac sie spiskowej teorii dziejow)
Flind
Swoja droga może myslał ze wystarczy trzymac zródło na innym dysku niz systemowy na wypadek problemów z partycja systemowa
torn
QUOTE(Flind)
Swoja droga może myslał ze wystarczy trzymac zródło na innym dysku niz systemowy na wypadek problemów z partycja systemowa
Najprawdopodobniej tak było :) BTW, hao dzisiaj mi wysłał spakowane i zahasłowane źródła konnekta, tak 'na wszelki wypadek'. więc nie ma co się martwić o nasz projekt. tfu, tfu.
Aule
Tylko hasła nie zapomnijcie :wink:
hao
I jednocześnie wypalił na CD-RW smile.gif Backupy być może miał, ale np. nawet miesięcznej pracy często nie chce się już powtarzać. Mam już za sobą upadek projektu w podobnej sytuacji...
alberht
ale na nasze szczęćie nie przerwaleś nad nim prac... biggrin.gif
psota
Hao pewnie chodzi o jakiś inny projekt.
hao
Nad tamtym przerwałem definitywnie smile.gif
SkkF
Teraz jes power project wink.gif Mi się podoba, a właściwie podobało. Nadal jest to gg tylko że zmienione, lub tylko z wtyczkami. Nie dorasta konnektowi do stóp smile.gif

A ja się przesiadłem na konnekta bo gg mi zawieszało system. Teraz, odpaleniu konnekta zdaję sobie sprawę jakie gg jest fatalne. wink.gif Konnekt jest super i dla tego mam taką sygnaturkę jaką mam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.