Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.style
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
tom3k
Szlag mnie zaraz trafi, we wtyczce k.style, na dole, w schemacie ikona z GG5.0 w pasku rozwijania zaznaczyłem niechcący "brak" i teraz nie mogę tego wyłączyć. Niw mogę załadować żadnych nowych ikon.... pomocy...
psota
Usuń i zainstaluj zpowrotem wtyczke
Olórin
Wątpie by to pomogło....
tom3k
Uffff, jakoś się udało, przede wszystkim nie pomogła ponowna instalacja wtyczki, ale na szczęście, przypomniało mi się, że kiedyś użyłem wtyki exPiMP i wyeksportowałem sobie ustawienia, teraz je zaimportowałem i nie tracąc nic wszystko wróciło do normy, nie jest już zaznaczone "brak" i mogę ponownie zmieniać sobie ikony. A tak poza tym, na jasną cholerę jest tam taka możliwość?????? Po co zaznaczać "brak", nie widzę sensu istnienia takiej możliwości.......
Lipa.dk
QUOTE(tom3k)
Szlag mnie zaraz trafi, we wtyczce k.style, na dole, w schemacie ikona z GG5.0 w pasku rozwijania zaznaczyłem niechcący \"brak\" i teraz nie mogę tego wyłączyć. Niw mogę załadować żadnych nowych ikon.... pomocy...

Czy ten problem wynikał z tego, że oprócz "brak" nic innego tam nie miałeś?! Ja, kiedy zaczynałem korzystać z konnekta miałem właśnie taki problem i nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić. W katalogu Konnecta utworzyłem katalog "Icons", w tym katalogu (np.) katalog "GGIcons" i tam wrzuciłem GG'owe ikonki. W Konfiguracji jako ścieżkę schematu mam podane "D:\Programy\Konnekt\icons" a wszystkie podkatalogi (np. wymienione wyżej GGIcons) pokazują się niżej jako schematy.
tom3k
No i wszystko jasne
Lipa.dk
QUOTE(tom3k)
No i wszystko jasne

O to chodziło?! Czy to jakaś ironia? :wink:
tom3k
O to dokładnie chodziło, teraz działa pięknie:)

thx
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.