Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: POMOC DLA OSÓB PISZACYCH WTYCZKI/serwer WWW+poczta/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
kinio25
Alternatywa.info informuje wszystkie osoby tworzące wtyczki, czy to do Gadu-Gadu, czy do Tlena czy wpk lub AQQ- do wszystkich komunikatorów, iż rozpoczynamy akcję promowania zarówno autorów jak i wtyczek.
Zdecydowana większość twórców wtyczek, która się do nas zgłosi może otrzymać (na naprawdę bardzo korzystnych warunkach) konta WWW dla swoich projektów.
Konto takowe posiadałoby adres: nazwa.alternatywa.info, więc koniec z adresami tymu www.nazwaserwera/u/user1/~mojastrona/index.php. Do każdego konta WWW twórca wtyczki otrzyma także konto e-mailowe.

Jak na tę chwilę Alternatywa.info pomaga przy wtyczkach autorstwa Shindlera oraz pz16.
więcej informacji na www.alternatywa.info oraz na kontakt mailowy kinio25@alternatywa.info
jareq
Nie ma takieje strony :shock:
bakerss
To jeszcze zróbcie centralki do kUpdate i bedzie git :]
kinio25
jesli pomożesz , a najlepiej podeslesz mi na e-maila gotowy skrypt to myślę że byłoby to do zrealizowania. ciekawy jestem ile osób skorzysta z mojej propozycji smile.gif
//pozdra 8)
Olórin
Moim zdaniem tworzenie większej ilości centralek mija się z celem, bo większość plików byłaby na kilku centralkach jednocześnie
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
Moim zdaniem tworzenie większej ilości centralek mija się z celem, bo większość plików byłaby na kilku centralkach jednocześnie

To samo chcialem napisac, wiec sie tylko podpisze smile.gif Poza tym byly juz w przeszlosci cyrki z bodajze skryptem ktorejs bramki, ktory sciagal sie raz z jednej, raz z drugiej bramki...
bakerss
No ok ale nie wszystkie pluginy są na centralce kplugins do czasu kiedy Milka czegoś tam nie wyprodukuje mogło by byc :]
Sija
QUOTE(bakerss)
No ok ale nie wszystkie pluginy są na centralce kplugins do czasu kiedy Milka czegoś tam nie wyprodukuje mogło by byc :]


tworzenie tymczasowych rozwiazan dziala demobilizujaca na tworcow rozwiazan docelowych ;>
kinio25
wróćmy do pierwotnego tematu--> miejsce za free w domenie alternatywa.info dla twórców wtyczek.
więcej : www.alternatywa.info , kinio25@alternatywa.info

//pozdra 8)
MiLKA
QUOTE(Sija)
QUOTE(bakerss)
No ok ale nie wszystkie pluginy są na centralce kplugins do czasu kiedy Milka czegoś tam nie wyprodukuje mogło by byc :]


tworzenie tymczasowych rozwiazan dziala demobilizujaca na tworcow rozwiazan docelowych ;>


oj tak tak smile.gif) Zreszta musicie wycierpiec troszke, gdyz ostatnio caly wolny czas jaki mi zostal to maxymalnie dwie godziny dziennie, czasami sie zdarza, ze nawet tego wolnego czasu nie ma. Wczoraj i przedwczoraj mialem wiecej wolnego to GGimage podciagnalem ;] Braki czasu pociagna sie jeszcze przez jakis miesiac czy jakos tak.
MiLKA
QUOTE(kinio25)
wróćmy do pierwotnego tematu--> miejsce za free w domenie alternatywa.info dla twórców wtyczek.
więcej : www.alternatywa.info , kinio25@alternatywa.info

//pozdra 8)


heh... mialem kiedys taki pomysl do KPlugins, ale wszystko sie skonczylo jak na porzadnie przemyslalem sprawe. Serwer na ktorym stoi KPlugins jest wydajny, ale jak wiadomo łącza nie są z gumy, a ja mam w dodatku limit transferu według umowy, więc szaleć nie mogę, zwłaszcza na rozdawanie kont które są przecież z dobrym sukcesem sprzedawane na tym serwerze.

Ogólnie, jeśli serwer wam wytrzyma to pomysł dobry, godny uznania. Tylko proponowałbym, abyście zrobili jakiś regulamin co do wykorzystywania tego konta z jakimś podpunktem aby to była strona odnośnie wtyczki czy coś takiego.... (taka moja luźna uwaga)

ps> sorki za dwa posty pod rzad ;P
Aule
Te konto to właśnie ma byc taka strona domowa wtycz(ki/ek) tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.