Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 0.6.19.111 - dużo błędów!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Pacek
Mam zainstalowanego ta wersje Konnekta., Program jest owszem świetny podoba mi sie jego konfigurowalność. Ma jednak duż o błędów. Oto one:
- sam się wyłącza
- korzystam z wtyczki GG i czesto bywa ze odbiorca dostaje ode mnie wiadomosc powtorzona kilka razy, albo dostaje wiadomosc od innego uzytkownika ktory ze mna pisze. Sa tez sytuacje ze ja napisze i dostaje ta wiadomosc dwoch uzytkownikow - odbioraca faktyczny i ktos z kim aktualnie rozmawiam ale nie jest odbiorca komunikatu)
- pojawia mi se z KTransfer petla, tak jakbym probowal cos sam do siebie wyslac.
Sa to moim zdaniem powazne bledy.

Sa owszem zaletywaszego programu:
- GG zjadalo mi 80% zasobow procesora, Konnekt szama jakieś 1% nie wiecej (nie mam za szybkiego sprzetu i to dla mnie podstawa zeby komunikator byl "lekki")
- posiada duzo ciekawych funkcji, ktore mi sie podobaja

Prosze sprobujcie cos zrobic z tymi bledami. Pozdrawiam i przepraszam za niedostosowanie sie do wzoru tematu na forum ale nie wiem co dokladnie powoduje ten blad. Pozdrawiam. Pacek
GG: 314195
MiLKA
Ogólnie to post jest nie w tym dziale, Beta służy do raportowania błędów odnośnie elementów/wtyczek dostępnych na centralce beta.

1) jeśli sam się wyłącza, to podaj fragment pliku dziennika (katalog log)
2) było juz omawiane, pojawiało się takżę takie coś użytkownikom tlena i oryginalnego klienta GG
3) Mozliwe ze masz zle ustawionego kTrasnfera, albo chcesz wyslac plik do kogos kto specjalnie zmienia swoje IP na np. 127.0.0.1 (mam kilku takich na liscie !! ;p)

do Hao: czy w Beta powinni goście postować ??
Davka
Pacek: To zainstaluj najnowszą werjse K i wtyczek to pewnie część błedów zniknie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.