Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emont
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
badyl
tak jak jest kilka folderow z emontami tak mozna by bylo zrobic ze bedzie kilka meni emont wybierajac najpier meni a pozniej emoncy co pozwoli na szybsze znalezienie i latwiejsze kozystanie z wiekszej liczy [color=darkred][/color]
SkkF
A gdzie ty masz jakieś "meni" emoticonek? Z tego co wiem to jeszcze takowe nie wyszło? :|
piotr.ek
QUOTE(SkkF)
A gdzie ty masz jakieś \"meni\" emoticonek? Z tego co wiem to jeszcze takowe nie wyszło? :|

Badyl - co prawda troche niewyraznie, ale jednak - przedstawil swoja wizje tegoz menu smile.gif I sam rowniez jestem za takim rozwiazaniem. Np. okno z poziomymi suwakami (kilka rzedow - 'pieter') i przesuwanie w obrebie kazdego z katalogow...
SkkF
Czyli takie menu emotek, jeszcze nie istnieje? :?

Jeśli nie, a proponujesz żeby tak wyglądało, to dobry pomysł. Sam korzystam tylko z jednego katalogu - domyślne ikonki gg.

Ja widzę to tak:
Po kliknięciu na "emotki", wyświetla się tabelka. W pierwszym rzędzie są wypisane nazwy katalogów z emotkami np:
QUOTE
Gadu-gadu :: aniolki :: tlena :: yahoo

I po kliknięciu na jakiś odnośnik, lista ikonek zmienia się - pod tymi napisami były by emotki, każda w swojej komórce, po kliknięciu na nią się wstawia emotka do tekstu - i w zależności na jaki link/folder klikniemy wyświetlaja się te emotki. wink.gif
arkadyjczyk
Nix, nie czytaj dalej. Zakazane :!:

Jak to nie ma, to po co ja tyle nad Generatorem siedziałem. Robisz tak. Generujesz menu dla każdego katalogu. W dowolnym edytorze tworzysz stronę i pod odpowiednie obrazki podpinasz linki do tych wygenerowanych stron (katalogu). Działa tak jak chciałeś, klikasz w katalog, otwiera się menu z emotami dla danego katalogu i wybierasz sobie emotkę. Klikasz w nią, wklejasz do okna i masz. biggrin.gif
SkkF
No generator super, ale przydało by się takie coś w konnekcie wink.gif Trzeba poczekać do kolejnej wersji (tylko ile... sad.gif) wink.gif
Aule
No dobra, to ja żeby ni trzymać Badyla w błogiej nieświadomości, pragne zauważyć, że są to emoty, a nie emonty. Słowo pochodzi od emocji, a ja tam 'n' nie znajduje.
piotr.ek
QUOTE(pz16)
No dobra, to ja żeby ni trzymać Badyla w błogiej nieświadomości, pragne zauważyć, że są to emoty, a nie emonty. Słowo pochodzi od emocji, a ja tam 'n' nie znajduje.

A moze emotion/emoticon? Tam juz "n" jest wink.gif

Ps. oczywiscie masz racje, ale ... who cares? Moze jest dys* (wstaw koncowke, narobilo sie tego tyle teraz, ze juz nie wiem, co by tutaj pasowalo wink.gif )
SkkF
QUOTE(badyl)
tak jak jest kilka folderow z emontami tak mozna by bylo zrobic ze bedzie kilka meni emont wybierajac najpier meni a pozniej emoncy co pozwoli na szybsze znalezienie i latwiejsze kozystanie z wiekszej liczy [color=darkred][/color]

QUOTE(gdyby 'poprawnie')
Tak jak jest klilka folderów z emotami, tak można by było zrobić klika menu. Wybierało by się najpierw menu, wyświetlały by się emoty z tego menu, ktore by można było wstawić do wiadomości. Pozwoli to na szybsze znalezienie i łatwiejsze korzystanie z większej liczby emot.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.