Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ważne pytanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Rafal.Cz
Czy Istnieje klon KONNEKTa na Mac'a?
jareq
Nie wiem jak to jest na Mac'u ale na Windowsie trzeba dopisać do skrótu (np. tego na pulpicie) końcowke " -profile" powinno to wyglądać tak: "C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile" wtedy uruchamiasz Konnekta za pomocą tego skrotu i pojawia sie okienko wyboru profilu (oczywiście musisz miec utwożone przynajmniej dwa profile) jak uruchomisz jeden profil wtedy klikasz ponownie na ten skrot i znowy za pomocą tego okienka wybierasz kolejny profil.... itd. :wink:
piotr.ek
A nie chodzilo czasem po prostu o to, czy istnieje Konnekt, ktory uruchomi sie na Macu? smile.gif Pewnie tak, wiec - nie, nie ma takiego K. Ale kto wie, moze jakis emulator windy dalby rade... Taka sama sytuacja, jak w przypadku Linuksa, z tym, ze ten ostatni przynajmniej pojawil sie w FAQu wink.gif
jareq
Masz racje piotr.ek ale ze mnie jelop :oops: napewno chodzilo o wersje na Mac'a heh :roll: ja dopiero wstalem i to chyba dlatego jeszcze moj mozg sie nie obudził laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.