Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bugz
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
demo
Ostatnio bawilem sie troche z konektem i wykrylem kilka niedorobek. Nie jestem moze zadelkarowanym beta testerem i mam krotko program ale uwidaczniaja sie pewne niedokladnosci. Jestem w podsieci i probowalem wyslac pliki przez kTransfer i program nie mogl odzyskac odpowiedzi przez dlugi czas, jedynym jakim kolwiek dzialaniem w tym wypadku mozliwym bylo zwykle wylaczenie okienka. W innym wypadku nic sie nie dzialo. Jest jeszcze inna kwestia. Przy dodawaniu listy kontaktow zablokowane kontakty wrzucaja sie zautomatycznie na liste (lista kontaktow z gg 6.0 do konnekta). Bwilem sie tez ggCryptem i czasami wyskakiwaly mi krzaki zamist wiadomosci chociaz klucze wyslalem do osob z ktorymi rozmawialem i od nich tez dostalem. Poporostu jakby nie docieraly czasem klucze do nich, albo docieraly tylko ze nie koniecznie dzialaly. Nie wiem. Mam jescze jedno pytanie. Czy ip kontaktu widac sopiero po pierwszej rozmowie z nim, czy samo wykrywa bez ingerencji uzytkownika? Bo jezeli samo to znaczy ze mozliwe jest iz mam buga takiego. Podobno jest tez tak ze nie widze ip jezeli ktos nie ma mnei w kontaktach, przynajmneij tak slyszalem, ale mnei akurat wszyscy maja.
Jeszcze probowalem wrzucic emoty i przy kazdej probie w IEView pojawialy sie jakies problemy. Albo nazwy folderow zamienialy sie w kropke, albo wcale nie pokazywalo ich. Jeszcze jak zmieniam status powiedzmy na dostepny to wyskakuje mi opis automatyczny ktorego wlaczylem i moge zawsze go zmienic na inny przy pomocy przycisku GG, ale jezeli zmienie na niedostepny z opisem juz nie moge zmienic opisu na inny bo jestem niepolaczony po wylogowaniu z sieci GG i nie ma mozliwosci tego po wcisnieciu niedostepnosci. To raczje juz jest niedorobka niz bug ale beta wkoncu:P. A wlansie jeszcze cos:D. Zmieniajac emotikony raz staly sie bardzo male. Nie zmienialem czcionki ani nic tylko wpisalem dwukropek de:] i zamiast normalnej ikony zobaczyelm jakies male "cos". Jest jeszcze taki maly watek (sory za to ze tyle pisze:D). Kiedy ogladam opisy w kontaktach okienko czasem nei powieksza sie wraz z wielkoscia opisow. Mzoliwe ze jest to spowodowane tym ze w gg jest mozliwosc pisania pionowych statusow. A wlasnie. Czasami przy przenoszeniu jakiegos toolbara zdarza mi sie ze zgninie. Poprostu znika i nie ma go. Ale to maly szczegol. Dobra to narazie na tyle. Dzieki Pa
UNK
na pcozatke to strasznie nagmatwales mogles to napsiac w jakis punktach a nie ciagly tekst sz ktorego za bardzo nic nie da sie zrozumiec
nie wiadomo gdzie koniec a gidze poczatek danej rzeczy.
ale z tego co wymuzdzylem to tak

chyba udalo mi sie to dobrze podzielic tongue.gif :

QUOTE(demo)
Jestem w podsieci i probowalem wyslac pliki przez kTransfer i program nie mogl odzyskac odpowiedzi przez dlugi czas, jedynym jakim kolwiek dzialaniem w tym wypadku mozliwym bylo zwykle wylaczenie okienka. W innym wypadku nic sie nie dzialo. Jest jeszcze inna kwestia.

jesli jestes w sieci ktora ma jeszcze jakas podsiec no to spoko kTransfer chyba powinein chodzic normalnie, moze ze nagrzeblaes w opcjach, moze nei masz zewnetrzengo ip i to moze byc m.in. spowodowane tym ze nie mozesz wyslac plikow
Pokazuj okno juz podczas nawiazywania po.... to odznacz

QUOTE(demo)
Przy dodawaniu listy kontaktow zablokowane kontakty wrzucaja sie zautomatycznie na liste (lista kontaktow z gg 6.0 do konnekta).

Nie wiem jak gg importuje kontakty wraz zablokowanymi ale jesli sa normalnie wpisane na liscie no to bedizesz je mial normalnie po wyeksportowaniu, zreszta jak sotanio ktos pisal konnekt nie oblusguje wszystkich miejsc z listy kontaktow (chodzi o plik)

QUOTE(demo)
Bwilem sie tez ggCryptem i czasami wyskakiwaly mi krzaki zamist wiadomosci chociaz klucze wyslalem do osob z ktorymi rozmawialem i od nich tez dostalem. Poporostu jakby nie docieraly czasem klucze do nich, albo docieraly tylko ze nie koniecznie dzialaly. Nie wiem.

ggCrypt nie jest potrzbny, sluzyl do szyfrowania wiadomosci ale juz jest wbudowane szyfrowanie wiec wtyczke niepotrzebna Ci tongue.gif (hmm chyba dobrze mowie)

QUOTE(demo)
Mam jescze jedno pytanie. Czy ip kontaktu widac sopiero po pierwszej rozmowie z nim, czy samo wykrywa bez ingerencji uzytkownika? Bo jezeli samo to znaczy ze mozliwe jest iz mam buga takiego. Podobno jest tez tak ze nie widze ip jezeli ktos nie ma mnei w kontaktach, przynajmneij tak slyszalem, ale mnei akurat wszyscy maja.

ip kontaktu pojawia sie dopiero po dodaniu osoby na liste, w wypadku gdy ta osoba zmieni status/opis, Ty rozlaczysz sie i polaczysz z siecia
ip nie pojawi sie jeszcze osoba jest za natem (chyba) sciagnij sobie kdodatki i sprawdzaj u tych osob u ktorych nie masz ip dlaczego tak jest

QUOTE(demo)
Jeszcze probowalem wrzucic emoty i przy kazdej probie w IEView pojawialy sie jakies problemy. Albo nazwy folderow zamienialy sie w kropke, albo wcale nie pokazywalo ich.

hmm nie jaze za bardzo, moze ustaw w opcjach kIEview zeby ladowal te style emotow (nazwy folderwo same sie nie moga zmeinic)

QUOTE(demo)
Jeszcze jak zmieniam status powiedzmy na dostepny to wyskakuje mi opis automatyczny ktorego wlaczylem i moge zawsze go zmienic na inny przy pomocy przycisku GG, ale jezeli zmienie na niedostepny z opisem juz nie moge zmienic opisu na inny bo jestem niepolaczony po wylogowaniu z sieci GG i nie ma mozliwosci tego po wcisnieciu niedostepnosci. To raczje juz jest niedorobka niz bug ale beta wkoncu:P.

no to chyba normalne ze ja masz autostatus to Ci sie taki ustawi a jak jestes rozlaczony to nie mozesz zmeinic opisu tongue.gif

QUOTE(demo)
A wlansie jeszcze cos:D. Zmieniajac emotikony raz staly sie bardzo male. Nie zmienialem czcionki ani nic tylko wpisalem dwukropek de:] i zamiast normalnej ikony zobaczyelm jakies male \"cos\". Jest jeszcze taki maly watek (sory za to ze tyle pisze:D).

odznacz styl sir Qutrad (czy jakos tak) to sa takie male prostokatne emoty

QUOTE(demo)
Kiedy ogladam opisy w kontaktach okienko czasem nei powieksza sie wraz z  wielkoscia opisow. Mzoliwe ze jest to spowodowane tym ze w gg jest mozliwosc pisania pionowych statusow.

tooltip nie powieksza sie ani nie pomniejsza, lepiej ustaw sobie zeby tip Ci wyskakiwal po najechaniu na kontakt jest mneij problemow i szybciej mozena zobaczyc czyjs opis tongue.gif

QUOTE(demo)
A wlasnie. Czasami przy przenoszeniu jakiegos toolbara zdarza mi sie ze zgninie. Poprostu znika i nie ma go. Ale to maly szczegol. Dobra to narazie na tyle.

zresetuj wtedy K toolbar powinien sie pokazac (chyba)


PS PO CO ZAKLADASZ DWA TAKIE SAME WATKI
tamten do kosza
demo
co do punktu nr1
jestem w podsieci i nie grzebalem w opcjach i odznaczone mam.

pk2.
exportuje liste z gg do pliku i potem importuje z pliku do konnekta. zablokowalem kolesi na gg i dopiero export. wrzcilem na konnekta i te numery co byly zablokowane byly na liscie kontaktow tylko ze bez nazw tylko same numery.

pk3.
luz:D
pk4.
luz:D

pk5.
w ieview wybieram folder i akceptuje. po akceptacji restart konekta. potem wlaczam ieview i jest tam okno zeby zaznaczyc folder bodajze. ale w tym oknie widac zamiast nazwy folderu np kropke. no roznie bywa. mozliwe ze ja sie myle bo nie jestem pewien czy to jakis bug czy nie.

pk6.
a skad to mialem wiedziec:D:D?

pk7.
jest dobrze:]

pk8.
mam ustawione ze tooltip jest przy kursorze i sie nie zawsze powieksza na tyle zeby bylo widac caly opis. powaga:] >>2345706<< tu masz przykladowy nr gg na ktorym mam tak jak napisalem.

pk9.tu dobrze
A ZAKLADAM 2 WATKI BO MI SIE COFLO PRZEZ PRZYPADEK W IE I SIE ZAPISALO 2 RAZY:p:p
UNK
QUOTE(demo)
pk8.
mam ustawione ze tooltip jest przy kursorze i sie nie zawsze powieksza na tyle zeby bylo widac caly opis. powaga:] >>2345706<< tu masz przykladowy nr gg na ktorym mam tak jak napisalem.


To bylo na forum ze sie nei powiksza, pomniejsz sobie cziocnke zmien kroj powinno pomoc tongue.gif
reszty nei wiem tongue.gif
demo
Dzieki sproboje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.