Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEView - problem :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Riven
Mam problem z wtyczka kIE - gdy ja wlacze i probuje napisac jakas wiadomosc, Konnekt sie wywala i wyswietla taki komunikat:

Co ciekawe, nie moge skopiowac zawartosci okienka , po prostu nie wkleja sie do clipboardu ;/

user posted image

Co z tym zrobic?

Dzieki za odpowiedz

/edit - przed chwila przeczytalem w innym watku o podobnym problemie..ktos wie jak to rozwiazac? wyglada na to, ze kIEview szwankuje tez u innych...help sad.gif
UNK
spotkalem sie na takim czyms na drugim kopmie gdzie nei mam ie 6.0, wystarczy ze otworze okno i sie wywala, widze ze to xp ale moze sprobuj zaistnlwoac najnowszego ie moze pomoze
Riven
mam najnowszego IE - co wiecej, na drugim kompie z tym samym systemem i przegladarka wszystko dziala!
kbl
chce zmienic jakies style ale nic mi sie nie zmienia?! mam ie 6.0! kIEview 0.1.6.7! czy zeby otrzymac taki wyglad okna http://wiadomosc.info/images/upload/3704.gif to trzeba zmieniac wyglad winxp w windows binds czy mozna takie cos otrzymac bezposrednio w konnekcie w tej wtyczce kIEview!? ... w ogole jestem zagubiony w tej sprawie i w tym komunikaotrze :wink: prosciej mowiac, chce zmienic mowiac po ludzq skore do konnekta zeby wygladal jakos inaczej, chce potestowac cosik. al enie zebvy w oknie rozmow wyskakiwala mi jakas laska tongue.gif ... nie wiem jak zrobic?! wpisuje w szukaj i nie moge nic znalezc na ten temat!

pozdro.
_menic_
QUOTE(UNK)
spotkalem sie na takim czyms na drugim kopmie gdzie nei mam ie 6.0, wystarczy ze otworze okno i sie wywala, widze ze to xp ale moze sprobuj zaistnlwoac najnowszego ie moze pomoze
Nie pomorze. U mnie cały czas bardzo pieknie najnowsze kIE view działało. Bez anajmniejszego błedu. Az nagle dostaje wiadomosc, chce ja przeczytac a tu krytyk :| Zupełnie z niczego wyskoczył. Probowałem kilka razy uruchomic i ciagle dalej to samo. Przy samym otworzeniu okienka z rozmową bądz histori konekt sie wywala sad.gif
EDITED:
A jednak ponowna instalacja IE pomogła smile.gif
Tylko ciagle mnie zastanawia skad to sie wzieło.........(blad)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.