Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: propozycja wtyczki K.log
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
ravx
witam.
chcialbym zlozyc propozycje wtyczki, ktora logowala by wszystkie zdarzenia dotyczace Konnekta - od informacji o polaczeniu/rozlaczeniu z serwer'ami, poprzez komunikaty Sprawdzania Polaczenia, zmiany statusow oraz opisow osob na naszej liscie, itp itd, az po np informacje o niedostarczeniu wiadomosci (gg), czy Statystyki [czyli wspolpraca z K.Notify, kDodatkami...]
Taka wtyczka znacznie ulatwila by zycie kazdemu kto nie siedzi caly czas wgapiony w to co wyswietli notify, lub co wyswietlil kilkadziesiat minut temu... Ja na przyklad nie raz mam wlaczonego Konnekta 24h/dob, a mozliwos przejzenia sobie takiego loga byla by mi bardzo przydatna (wiem, poniewaz kiedys uzywalem Tlen'a a z nim wtyczki .zahadum - tam byl wlasnie log, moze nie doskonaly, ale przydatny).
Log mogly byc zapisywany w plikach tekstowych z mozliwoscia wyboru - nowy plika na nowy dzien, nowy plik na nowe uruchomienie Konnekta, jeden plik z wyraznym podzialem na daty i uruchomienia.
Aule
Toż logi są do obejrzenia w katalogu logs....
Olórin
pz16 - ravx'owi chyba chodzi o troche inny log, np. zmian statusów,wiadomosci, itp.
bakerss
a wtyczka kstatus nie starcza? Czy chodzi o coś wiecej niż zmiana opisów??
arkadyjczyk
A może wystarczy rozbudować system logów, które już są i zrobić jakąś wtyczkę do ich analizy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.