Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emotki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Pragnę wszystkich poinformować, że ostatnio emotki w ogóle się nie animują. Nie mrugają, nie przytulają się i w ogóle tylko stoją jak idiotki smile.gif . To nie ależy czy jest ich dużo czy nie, po prostu się nie ruszają i tyle. Jak narazie wiem, że mam to ja i mój jeden kumpel. Czy ktoś jeszcze? I jak to się leczy? :>
gilek
hmmm... coś u was jest nie tak ;] u mnie wszysko działa jak należy. może to coś związane z ustawieniami ie? :]
nix
jaka wersja kiev?
kox
Mam to samo. Kiev 0.1.7.1. Konnekt najnowsza beta. System ma wszelkie update'y. Pomaga na chwilę wyczyszczenie zawartości okna, ale po jakiś czasie dzieje się to samo.
piotr.ek
Tez to ostatnio u siebie zauwazylem. Mozliwe, ze jest to zwiazane z najnowszymi aktualizacjami z windows update, bo jakos od ich sciagniecia zaczelo mnie to spotykac...
Riven
lol, ja to samo mialem w GG smile.gif)) A w Konnekcie nie mam emotikon w ogole, bo KIEVIEW nie dziala:(
Puma
U mnie się ruszają, nie robiłem aktualizacji windowsa może dlatego :wink:
zenq
u mnie (win2k3) jest tak od najnowszej bety.. wczesniej sporadycznie sie zdarzylo ze sie zatrzymaly ale to zazwyczaj po dlugiej gadce... (np. kilkudniowa rozmowa, nie zamykane okienko) ale zazwyczaj pomagala minimalizacja i przywrocenie okienka spowrotem.
Teraz tez czasami pomoze...

Raz tez zdarzylo mi sie po dostaniu emotkowego lancuszka (sic!) ze wiekszosc z nich nie byla wyswietlona, tylko bylo np. <przytul> ...ale to chyba raczej odosobniony przypadek...

ps. zadnych aktualek windy ostatnio nie robilem...
arkadyjczyk
U mnie co dziwne dwie emotki obok siebie różnie się zachowują. Jedna normalnie działa, a z drugiej zniknęły animowane oczka.
.nomis
Tak, wersja najnowsza, 0.1.7.1 zdaje się. WinXP Pro bez SP1, Konnekt ze wszystkimi betami. I oprócz tego, że w ogóle się nie animują, zdarza sie coś jeszcze (ale z tego jestem zadowolony) ), a mianowicie to, że emotki animują si różnie, czyli jak np. dostanę kilka <przytul> pod rząd, to emotki nie przytulają sie w tym samym czasie, tylko tak jakoś naturalniej smile.gif . To dobrze, ale to też chyba jakiś bug...
balky
a u mnie wszystko dziala ok (win2k3, K i wtyczki najnowsze wersje).. nie mam problemow z emotami smile.gif
zenq
QUOTE(.nomis)
zdarza sie coś jeszcze (ale z tego jestem zadowolony) ), a mianowicie to, że emotki animują si różnie, czyli jak np. dostanę kilka <przytul> pod rząd, to emotki nie przytulają sie w tym samym czasie, tylko tak jakoś naturalniej smile.gif . To dobrze, ale to też chyba jakiś bug...
mjenia toże panrawiłosja ;]
hehe ja tam myslalem ze to tak specjalnie i fajnie wyglada... wiec jak sie da to zeby juz tak zostalo, oczywiscie bez buga powodujacego zatrzymywanie emotek ;-)
nix
slabi z was beta testerzy... :twisted: nawet tak prostego problemu rozwiazac nie potraficie... emotki przestaja sie animowac po kliknieciu w link w oknie rozmowy... juz poprawione (niedlugo bedzie dostepne)
Przemekc1
QUOTE(nix)
slabi z was beta testerzy...  :twisted: nawet tak prostego problemu rozwiazac nie potraficie... emotki przestaja sie animowac po kliknieciu w link w oknie rozmowy... juz poprawione (niedlugo bedzie dostepne)


Ja też to zauważyłem biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.