Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [problem] Angielski@chrome.pl ??!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
SkkF
Dziwna sprawa, piszę coś do słownika angielski@chrome.pl, np. bzik, pole, polak i mi odpowiada a gdy np. wpisałem miłość to mi zmienił status na niedostępny, a gdy się zrobiłem online to mi jeszcze raz wysyłał odpowiedź na "pole" (ostatnie wpisane hasło). Dodatkowo zmienił moją "ksywę" gdy z kimś rozmawiam, z mojego nicka na
QUOTE
pogoda.chrome.pl/registered
A w infrejsie, jest nadal mój nick...

A np. slownik niemieckiego w ogóle mi nie działa, piszę coś do niego status od razu się robi niedostępny sad.gif

!-- Edit --
A co dziwniejsze zmienia mi status jak wpiszę miłość, a jak wpiszę np kasiuniek to mi znajduje podobne słowo :?
case
QUOTE(SkkF)
A co dziwniejsze zmienia mi status jak wpiszę miłość, a jak wpiszę np kasiuniek to mi znajduje podobne słowo :?

najwidoczniej jakis problem z polskimi znakami .. :roll:
SkkF
Racja jak wpiszę kłos czy co kolwiek innego z ogonkami czy kropkami to...

A kto mi wytłumaczy czemy mi zmienił oknie rozmowy nicka?
QUOTE
pogoda.chrome.pl/registered: (19:55)
mug
Słownik - angielski: (19:56)

angielski > polski:
mug   
n, rodz. m
1 kubek
2 garnuszek
3 kufel
4 gęba
5 facjata
6 pysk
7 morda
8 fizys
9 cyferblat [wulg.]
10 papa
11 naiwniaczek
12 frajer

arkadyjczyk
Ja ci nie wytłumaczę czemu, ale mi też zmienił jak bawiłem się transportem icq. Wystarczyło w Twoich danych zmienić na właściwe. Ale problem jest i nie wiem skąd, bo co transport ma do moich danych.
piotr.ek
U mnie z kolei nie ma zadnych problemow ani ze zmiana nicka, ani tym bardziej z polskimi znakami:
QUOTE
Piotrek O.: (23:03)
miłość
Słownik angielski: (23:03)

polski > angielski:
miłość   
n, rodz. f
1 love
2 affection
3 fondness
4 loving
5 sweetheart
6 flame
 
na miłość boską   
adv,
1 sake
2 for god's sake
3 sake
4 for heaven's sake
 
z miłości   
adv,
1 love
2 for the love of
 
miłość z wyrachowania   
id,
cupboard love

Moze dlatego, ze transporty i uslugi konfigurowalem zanim jeszcze K je obslugiwal. Zrobilem to w Psi i od tego czasu dziala wszystko - nie liczac czestych padaczek samego serwera chrome.pl - ok.
lhs
QUOTE(piotr.ek)
Moze dlatego, ze transporty i uslugi konfigurowalem zanim jeszcze K je obslugiwal.

Chyba jednak nie dlatego - ja konfigurowałem wszystko przez Konnekta i polskie znaki działają bez zarzutu...
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Chyba jednak nie dlatego - ja konfigurowałem wszystko przez Konnekta i polskie znaki działają bez zarzutu...

Piszac "moze..." chodzilo mi bardziej o te cuda z ksywa... Imho obsluga Jabbera i jego uslug/transportow w K jest ciagle bardziej "na slowo honoru" niz do zwyklego uzywania (not implemented i takie tam), wiec i konfiguracje tychze poki co pozostawiam innym programom.
lhs
QUOTE(piotr.ek)
Imho obsluga Jabbera i jego uslug/transportow w K jest ciagle bardziej \"na slowo honoru\" niz do zwyklego uzywania (not implemented i takie tam)

Zawsze lubiłem takie troszkę undergroundowe klimaty... biggrin.gif

(Sorki za OT malutki)...
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Zawsze lubiłem takie troszkę undergroundowe klimaty...  biggrin.gif

Living on the edge - yeah! wink.gif

QUOTE
(Sorki za OT malutki)...

Uwazaj, gestapo czuwa smile.gif
SkkF
Ok, zmieniłem sobie w moich danych i już ładnuie mi wyświetla skkf. Ale jak coś pisze do słownika angielskiego z polskimi literazmi to mi zmienia status na niedostępny. A słownik nieniecki chyba nawet mnie nie autoryzował...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.