Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt dosc niedogodna sytuacja :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nazer
Witam moze ktos poruszyl ten temat juz i zrozumie to co napisze chodz moze byc z lekka zawile smile.gif Otoz jak pisze z kilkoma osobami powiedzmy np z dwoma, na 2 osobnych okienkach pare razy zdarzylo mi sie ze osoba nr 1 dostala tekst ktory osoba 2 napisala do mnie. Nie wiem czy to blad komunikatora ale zdazylo mi sie to nie raz, nie jest to systematyczne ale zdarzaja sie takie przecieki. Zdazylo sie to komus??? I jaka recepta jest na to????
Pozdrawiam N.
piotr.ek
Tak, to normalne. Jest to standardowa kara dla osob, ktore nie czytaja forum i nie uzywaja funkcji 'szukaj'.
nazer
a moglbys podac linka do tej pomocy albo odezwac sie do mnie na gg bylbym wdzieczny. Pozdrawiam Nazer.
dulek000
Chcesz linka? Proszę: http://konnekt.info/forum/search.php
nazer
fajnie tylko ten link na ktorym byly odpowiedzi ludzi zaden z nich nie wyjasnia jak pozbyc sie tego problemu sad.gif((((((((
lhs
... bo nikt tego nie wie.
arkadyjczyk
Z tego co pamiętam to jest to problem serwera gg, niezależny od klienta.
jareq
QUOTE(arkadyjczyk)
Z tego co pamiętam to jest to problem serwera gg, niezależny od klienta.

Masz racje!! :roll: hmm.. nie wiem gdzie ale gdzies czytalem na ten temat i takie sytuacje zdazają sie nawet osobą ktore używaja orginalnego klijenta GG. Naszczeście mnie to jeszcze nie spotkało biggrin.gif a Konnekta uzywam codziennie.
nazer
no nic dzieki za infoo, jakos sobie poradze najwyzej bede dalej korzystal z tlena tam jak narazie taka akcja mi sie nie zdarzyla.
jareq
no ale chyba kożystając z Konnekta z wtyką dwuTlenka :wink:
arkadyjczyk
Jak chcesz korzystać z gg przez tlena to też może ci się zdarzyć -> problem serwera gg. No chyba, że będziesz rozmawiał tylko z kontaktami tlenowymi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.