Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wpisz wiadomość!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
jakub
Czy nie było by mozliwość usunięca komunikatu "Wpisz wiadomość!" podczas próby wysyłania pustej wiadomości? Myśle że to zbędny ficzeri można by było go usunąć i zastosować podobne rozwiązanie jak w innych komunikatorach.
dulek000
To prawda-pusta wiadomość RULLEZZZZZ!
KV109
jestem za
arkadyjczyk
A co komu to przeszkadza, no chyba, że robisz sobie co minutę zrzuty okienka dla potomnych i brzydko wygląda. I do kogo chciałbyś tak wysyłać puste wiadomości?
dulek000
Nigdy nie wkurzałeś tym ludzi?
gilek
wystarczy wpisać do okna wiadomosci ^<b> i mozna to wyslac jako pusta wiadomosc
piotr.ek
QUOTE(gilek)
wystarczy wpisać do okna wiadomosci ^<b> i mozna to wyslac jako pusta wiadomosc

Wczoraj z ciekawosci to sprawdzalem i nie wysylalo pustej wiadomosci. Konnekt pokazywal co prawda, ze niby wyslal (cieniutki paseczek bez tresci), ale w GG nic nie wyskakiwalo. Jak trzymalem enter non-stop, to co jakis czas wysylal wiadomosc o tresci ^<b> i ta normalnie byla pokazywana jako tekst w GG...
lucas_mcs
bo konnekt robi naprawde PUSTA wiadomosc:D gg reaguje na taką wiadomosc dzwiekiem (jak ktos ma włączone) i powiadomoeniem notify czy co tam u nich jest smile.gif zadnego napisu nie ma!, a ztym trzymaniem enter to nie wiem :wink:
piotr.ek
QUOTE(lucas_mcs)
bo konnekt robi naprawde PUSTA wiadomosc:D gg reaguje na taką wiadomosc dzwiekiem (jak ktos ma włączone) i powiadomoeniem notify czy co tam u nich jest smile.gif zadnego napisu nie ma!, a  ztym trzymaniem enter to nie wiem  :wink:

Racja, ja wstawialem juz po innych wiadomosciach i nic nie wyskakiwalo, za pierwszym razem rzeczywiscie pojawia sie okienko kolo traya smile.gif
UNK
jestem przeciwny temu aby moc wysylac puste wiadomosci, takie cos jest wqrzajace i dla mnie (tego ktory je wysyla tongue.gif) ew. jako opcja ze mozna sobie w ustawieniach ustawic ze mozna wysylac
piotr.ek
A poza tym - o czym my tu dyskutujemy? Jakie widzicie zastosowanie dla pustych wiadomosci? Ktos tu wspomnial (i kiedys tez sie to pojawilo) o wkurzaniu ludzi - czy do tego typu akcji ma sluzyc komunikator? tongue.gif TEN komunikator? Gdyby tak bylo, Olórin w kDodatkach juz dawno rozwinalby spam tak pieknie, ze daloby sie pewnie wpisac zakres numerow (np. 232332-2323233), do ktorych wiadomosc ma zostac wyslana i to w takich, a takich godzinach i z odpowiednimi odstepami, co by serwer sie nie plul... Domaganie sie zaimplementowania (hehe, jak to brzmi) pelnej obslugi wysylania pustych wiadomosci zakrawa na lekka kpine moim zdaniem :roll: Nie tedy droga panowie. Jak zawsze uwazalem, ze opcje opcjami - co komu szkodza - tak tym razem jestem zdecydowanie przeciwny.

Ps. gdyby przypadkiem ktos kiedys napisal wtyczke do tego typu smieci - mam nadzieje, ze ktos rozsadny napisze przeciw-wtyczke biggrin.gif
lhs
piotr.ek - I couldn't agree more...
sleesh
W pelni zgadzam sie z piotkiem :]
QUOTE(dulek000)
Nigdy nie wkurzałeś tym ludzi?


Nie lepiej powiedziec odrazu : DAJ MI IGNORA ?. A nie robić jakieś podchody.
zenq
Dobrze jest, nie trza psuć :wink:
StRuGi
Mi to nie przeszkadza, imo moze zostac.
dulek000
Znalazłem na to sposób:

Zamiast spacji wpisujemy: <-to

Robimy to za pomocą alta i kombinacji 0160 (wstukujemy na klawie numerycznej)
shw
wow - moze ktos zrobi wtyke o nazwie wKurwiacz, co bedzie omijala zabezpieczenie k tongue.gif
a swoja droga - alt + 026 wkleja to co skasowalismy przed chwila (+ zaznaczone)
torn
QUOTE(shw)
a swoja droga - alt + 026 wkleja to co skasowalismy przed chwila (+ zaznaczone)
wystarczy nacisnąć ctrl+z (standardowy skrót dla operacji cofnij/undo, działa prawie wszędzie)
mavruck
to ja może na temat: puste wiadomości są wykożystywane mi. na serwerach jabbera gdy sie rejestrujemy czy coś, niepamiętam dokładnie ale miałem kiedyś wysłać do jabberowskiego kontaktu pustą wiadomość i z pod konnekta niemogłem. IMHO opcja włączająca/wyłączająca "komunikat" jest potrzebna.
psota
Ja bym chciał żeby blokowało wiadomości puste od osób które do mnie piszą. Mam takich debilnych kolegów niestety, którym się czasem nudzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.