Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt i pendrive
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Versago
Mam pytanko, czy ktos moze probowal, lub tez czy wogole jest mozliwosc zainstalowania konnekta na penie ? Sam zabieram sie od jakiegos czasu zeby to 'obadac' ale moze ktos juz to robil ? Przeszukalem forum, ale nie znalazlem. Na cos takiego trafilem na forum mozilli i jakby mozna bylo miec pod reka swoja ulubiona przegladarke i do tego jeszcze K to juz pelnia szczescia.
Olórin
Spróbuj, sądze że nie powinno być problemów smile.gif
Versago
No faktycznie, zainstalowal sie bez problemow, ladnie sie odpala, wszystko dziala. Sprawdzilem tez na drugim kompie, na ktorym nigdy nie bylo K i tam tez dziala, choc za pierwszym razem wyskoczyl jakis blad, standardowo cos ze pamiec nie moze byc read wink.gif ale pozniej juz wszystko smigalo, teraz juz zawsze bede mogl miec K przy sobie smile.gif
hao
Jedyne o czym musisz pamiętać to ustawiać żeby szukał profilu w katalogu Konnekta. Możesz to wymusić na odwiedzanym komputerze uruchamiając go skrótem
"Konnekt -profilesDir=profiles"
Versago
No wlasnie 'burzyl' mi sie o ktorys plik .dtb ale ze nie mialem czasu w tym 'dlubac' to nic nie pisalem, mieszal tez cos przy uruchamianiu z profilami, zaraz bede modzil z tym "Konnekt -profilesDir=profiles" tylko najpierw musze postawic winde bo moje destrukcyjne zapedy calkowicie mi kompa rozlozyly wink.gif a z tego co pamietam i jak znam zycie to backup mi sie troche zdeaktualizowal sad.gif W kazdym razie dziekuje za pomoc, fajniutka sprawa miec K zawsze pod reka.
gosciu
Wlasnie zaczynam sie w to bawic, po uzyciu -profilesDir=profiles wszystko wlacza sie bez problemu, ale martwia mnie siezki do dzwiekow... czy same odnajduja sie w katalogu k ? Czy tez moze sa zawsze na sztywno...
hao
O ile nie podasz im pełnych ścieżek ładowane są relatywnie do ścieżki Konnekta
gosciu
Warto zaznaczyc, ze relatywna sciezka dla dzwiekow zaczyna sie od /sounds, a nie od kat konnekta...

Dodatkowo dobrym nawykiem jest umieszczanie potrzebnych DLLi w katalogu konnekta (mowa oczywiscie caly czas o przenosnych nosnikach).
jufocool
A jam mam maly problem a mianowicie ok wszystko dzila porzadku, ale jeden minus jest w tym ze za kazdym razem musze nowy profil zakladac i to mnie glowi. gdzyz w domu zainstaluje i korzystam z tego a gdzy ide do szkoly to musze odnowa profil zakladac i w tym mam problem jezeli cos wiecie na ten temat to prosze dac mi odpowiedz :wink:
Olórin
Profil trzymaj w katalogu konnekta wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.