Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mejliK
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dreif
Po sformatowaniu dysku, zainstalowaniu windowsa i oczywiście konnekta, zaimportowałem do niego (zachowane wcześniej) ustawienia i wtyczki. Wszystko działało dobrze, oprócz wtyczki mejliK. Chodzi o to, że nie chce ona sprawdzać czy jest nowa poczta na sewerze, tylko wywala następujący błąd:
QUOTE
mejliK [tu_nawza_konta]: Błąd - nie połączono z serwerem (Hasn't received proper reply to PASS!)

Początkowo myślałem, że źle wpisałem hasła (do trzech kont poczty) ale wszystko sprawdziłem z pięć razy i jest na pewno dobrze. Wtyczke usunąłem ściągnąłem jeszcze raz i zainstalowałem, lecz mimo że robiłem tak cztery razy (za każdym razem brałem wtyczke z innego serwisu lub inną jej wersje) i tak nie działa :x . Poratujcie :roll:

P.S. Korzystam z Mozilli Thunderbird która jest bardzo szybkim i wygodnym programem. Niestety żre tyle ramu, że moje 64 MB jej nie wystarcza i dłuuugo sie zdeczka ładuje, co mnie niestety irytuje :wink:
.nomis
No to nie ma bata, musisz coś źle wpisywać. Daj tu screena z ustawieniami tego mejliKa i może cos wykombinujemy smile.gif
No chyba, że masz te wszystkie konta na jednym serwerze, to może to być wtedy wina po drugiej stronie kabla...
dreif
Kofiguracja dla konta z WP
user posted image
.nomis
a loginem nie powinien być cały adres? Wpisz dreif@wp.pl w okienku login.
Puma
Nie, loginem jest to co znajduje się przed @wp.pl .

Sprawdź czy wp nie wprowadziła jakiś zabezpieczeń, np. SSL.
.nomis
Nie, no zawsze jak ja wpisywałem sam login, to własnie ten błąd wyskakiwał. Tylko nie miałem na wp, ale na Onecie. Ale wszędzie loginami są całe adresy.
dreif
Nom, wpisałem całego maila, tzn. dreif@wp.pl i działa. Nie wiem czemu bo u znajomych wystarczył sam login, ale rybka. Dzięki za rade.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.