Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEview ... a inne przeglądarki...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
idarek
Witam, przeszedłemz gg na konnekta z 2 powodów.

Jeden z nich to to żeby nie mieś tych syfnych reklam we flashu które niezle mi zwalniają kompa, i to sie udało, bo konnekt tego nie ma.

Drugie to to, że jak klikam na link podany przez innego użytkownika w trakcie rozmowy, żeby otwierał się w mojej przeglądarce preferowanej a nie IE, i tutaj mam bubla, bo konnekt itak mi otwiera w IE.. a ja mam preferowaną Opere,

Jak zrobić żeby w oknach z rozmową nadal występowały aktywne linki ale żeby otwierały się nie w IE tylko np. w operze, o ile sie da?
Lipa.dk
QUOTE(idarek)
Jak zrobić żeby w oknach z rozmową nadal występowały aktywne linki ale żeby otwierały się nie w IE tylko np. w operze, o ile sie da?

...o ile dobrze pamiętam, to to zostało w kiev'ie już poprawione. może po prostu nie masz najnowszej wersji?!
idarek
mam wersje 0.1.6.7 a jest nowsza? skąd w takim razie mam ją pobrać, bo szukam na stronie konnekta i nie moge znaleźć
Sija
QUOTE(idarek)
mam wersje 0.1.6.7 a jest nowsza? skąd w takim razie mam ją pobrać, bo szukam na stronie konnekta i nie moge znaleźć


bylo omawiane. zassij najnowsza wersje z centralki beta.
nix
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1539 tu masz o centralce beta
idarek
ok, dzieki... ;] teraz jest owiele lepiej
.nomis
Tak, musisz te wszystkie kody skopiować do ustawień>aktualizacji. Wtedy będziesz mieć dostęp do m. in. centralki beta, z której możesz pobrać najnowszą wersję kIEv i innych wtyczek.
bakerss
on chyba juz sie domyślił jak to zrobić ;]
.nomis
No ja nie wiem, niekoniecznie... wink.gif dwa razy już mi przyszło tłumaczyć co to w ogóle jest wtyczka, więc... smile.gif
idarek
Hej... ja jestem wystarczająco kumaty, a skoro napisałem że "już o wiele lepiej" to znaczy że sobie poradziłem smile.gif
.nomis
A faktycznie smile.gif! Nie zauważyłem tego twojego posta, widocznie akurat pisałem swojego tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.