Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug] nieistotyn ale jednak jest
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
UNK
tzn nie do konca wiem czy to bug czy nie
najnowsze wersje wtyczek, laczenie z tymi z bety wiec niczego przeoczyc nie moglem tongue.gif
jesli kiedy kolwiek podczas uruchomienia K otworzy sie jakies okno, zamkniemy je i klikniemy 2 razy w puste miejsce (tam gdzie nie ma zadnego kontaktu) na liscie otworzy sie ostanio otwarte okno rozmowy
mefju
hm... faktycznie, u mnie też tak jest tongue.gif
Tyle że to nawet przydatne może być (np tym co nieopatrznie zamykają okna i ciężko im znów znaleźć kontakt)
Proponuje więc nazwanie tego buga dodatkową opcją biggrin.gif

Ewentualnie można pójść dalej tym śladem i naprodukować więcej takich bugów, po czym ochrzcić je zaszczytnym mianem gestów myszy biggrin.gif
UNK
ale wiesz, gorzej jesli ktos rozmawia z kilkoma osobami
chociaz moze byc przydatne, np wiemy z kim ostanio rozmaiwaliasmy, a mamy szkodnika (czytaj brata/siotre) ktorzy lubia sobie czytac cos ub gadac z naszymi znajomymi, naciskamy i bum mamy ostanioe okienko, i jak to jest to naktorym my rozmawialismy no to spoko a jak nie to wiemy ze ktos nam grzebal tongue.gif
kox
To jest normalne zachowanie windowsowej kontrolki listy. Inne programy też się tak zachowują, np. total commander.
UNK
no w suemi masz racje, amilem keidys takei cos na totalcommanderze, ale zostalo to wykluczone bo na tej wersjie (6.02) ktora mam jzu tego nei ma
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.