Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Krytyczny blad!!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dark
Witam

Urzywam juz konnekta nonstop przeszlo juz polroku. Aplikacja dzialala swietnie i bylem zadowolony. Wielu znajomych tez juz przeszlo na Konnekta. Ale dzisiaj cos mi sie popsulo :? i nie wiem co mam z tym zrobic.

Problem jest taki
Zmienilem sobie ustawienia w kTransfer i wywalilo mi odrazu blad gdy kliklem "Zastosuj"
Gdy zalanczam Konnekta i nastepuje laczenie do sieci GG wystakuje "Komentarz błedu krytycznego"

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x061C32D2 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 10210(0x5ebfd48 , 0x0)(30B) [GG->wXP UI]

Stack trace:
.000032D2  [sselsp]
.0000157A ioctlsocket+0x00000020 [WS2_32_5.1.2600.0]
.00004C52  [gg_1.2.15.0]



Nastąpi zamknięcie programu!


Jezeli wylacze siec GG albo sie z nia nielacze to Konnekt dziala bez problemu.
Zainstaloiwalem juz go na nowo i stworzylem nowy profil i nadal blad sie powtarza.

Co mam robic?? :?: :?:
hao
Najpewniej problem z ustawieniami kTransfer, jakiś fragment z pliku konnekt.log?
dark
Nie wiem czy to moze byc kTransfer poniewaz na nowo instalowalem juz konnekta do zupelnie innej lokazlizacji. Tworzylem nowy profil, wylaczylem wtyczke kTransfer.

Plik log z nowo zainstalowanego programu jest jako zalacznik.
dark
Juz wiem co to bylo.

Caly blad niepolegal z winy Konnekta. Blad byl spowodowany uszkodzeniem socketow w windowsie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.