Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ggimage 0.1.1.4
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
MIK

Mam taką małą prośbę/propozycje do MiLKi...

Przed wysłaniem obrazka chciałbym go najpierw wstawić do okienka edycji (wysyłane).
- po primo nie zawsze pamiętam czy wybieram dobry obrazek po nazwie
- po sekundo czasem chcialbym go przemiescic, przeskalować lub wstawić więcej obrazków na raz (jak w gg)

mam nadzieję, że po sesji znajdziesz na to trochę czasu...
Lukas77
Ja dodam jeszcze żeby był wybór w którym katalogu ma się otwierać okno wysyłania obrazka:
[ ] domyślny
[ ] ostatni
[x] C:\Program Files\Moje dokumenty\Obrazki [...] (tu ręczny wybór katalogu)

Gdzie domyślny to byłby "imgcache" w profilu

Chyba wiecie o so chosi??
MiLKA
@MIK: z obecna kontrolka wpisywania rozmowy jest to raczej niemozliwe
@Lukas77: pomysli sie, ale dopiero po sesji
Olórin
Można do okienka wyboru pliku dodać mini przeglądarke obrazków, tak jak to jest w niektórych programach graficznych smile.gif

Wysyłanie kilku plikow tez by sie przydało.
kox
A ja jestem ciekaw czy byłaby możliwość wysłania w jednej wiadomości tekstu i obrazka, np. obrazek emotikonki z pliku gif w środku zdania.
UNK
ja ianczej sprawdzam czy wybieram dobry oberazek, przy wyborze pliku ustawiam sobie wyglad miniatury i wtesdy wiem czy to ten czy nie ten obrazek maielm wyslac tongue.gifwink.gif
konar
Ja bym prosil zeby byla taka opcja w momencie jak ktos wysle mi obrazek to zeby go mozna bylo zapisac na dysku... chyba nie bylo o tym wczesniej mowy

dziekuje i pozdrawiam
QUOTE(Olórin)
Można do okienka wyboru pliku dodać mini przeglądarke obrazków, tak jak to jest w niektórych programach graficznych smile.gif


np. photoimpact 8 ma taka funkcje :-) obrazek ktory wybierzemy pojawia sie na dole okna w miniaturce 50x50. Dobry pomysl.
kox
QUOTE(konar)
Ja bym prosil zeby byla taka opcja w momencie jak ktos wysle mi obrazek to zeby go mozna bylo zapisac na dysku... chyba nie bylo o tym wczesniej mowy
Prawy klik na obrazku i wybranie 'Zapisz obrazek' nie działa?
alberht
miniaturki imo wygladaja dobrze i sprawuja sie jak nalezy, ale czy nie mozna byloby ustawic, żeby domyślnie się wyświtlały jako thumbsy zamiast wybierać z menu za każdym razem
piotr.ek
QUOTE(alberht)
miniaturki imo wygladaja dobrze i sprawuja sie jak nalezy, ale czy nie mozna byloby ustawic, żeby domyślnie się wyświtlały jako thumbsy zamiast wybierać z menu za każdym razem

To chyba bardziej kwestia Windowsa, niz K, choc milo by bylo, gdyby wtyczka sama zmieniala widok na miniatury smile.gif
alberht
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(alberht)
miniaturki imo wygladaja dobrze i sprawuja sie jak nalezy, ale czy nie mozna byloby ustawic, żeby domyślnie się wyświtlały jako thumbsy zamiast wybierać z menu za każdym razem

To chyba bardziej kwestia Windowsa, niz K, choc milo by bylo, gdyby wtyczka sama zmieniala widok na miniatury smile.gif

dokładnie o to mi chodziło ... smile.gif
konar
QUOTE(kox)
QUOTE(konar)
Ja bym prosil zeby byla taka opcja w momencie jak ktos wysle mi obrazek to zeby go mozna bylo zapisac na dysku... chyba nie bylo o tym wczesniej mowy
Prawy klik na obrazku i wybranie 'Zapisz obrazek' nie działa?


no wlasnie nie dziala... :roll:

mam tylko szare opcje "Otworz w domyslnej" i "kopiuj adres" i potem normalne "Kopiuj", "zaznacz wszystko", "wyczysc okno" i opcja kopiuj nie dziala na otrzymany obrazek, tylko na tekst... Prosze o poprawienie mnie, moze to ja cos robie zle.

Poki co przypominam; byloby milo, gdyby omzna zapisac na dysku otrzymany obrazek. senks :wink:
.nomis
Możliwość jest... Na pewno masz wersję 0.1.1.4?
hao
Z tego co pamietam, ta funkcjonalnosc dostepna jest w kieview dostepnym na becie...
kox
Albo masz stare kIEview. Właściwie to nie wiem, która wtyka dodała tam taką opcję zapisu.
konar
Faktyczine.. zrobilem wszystkie update'y i jest opcja 'zapisz obrazek' :wink: dzieki :!:

a przy okazji, przez przypadek nadzialem sie na to, (pewnie ameryki nie odkrylem :wink: ) ze wszystkie odbierane obrazki sa zapisywane w katalogu K\Profiles\XX\imgcache\

Pozdro :!:
piotr.ek
QUOTE(konar)
a przy okazji, przez przypadek dzialem sie na to, (pewnie ameryki nie odkrylem  :wink: ) ze wszystkie odbierane obrazki sa zapisywane w katalogu K\Profiles\XX\imgcache\

Wysylane niestety tez tam trafiaja... sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.