Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jogger - slucham sobie..
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
duch-x
Ostatnio sporo czasu poswiecam swojemu joggerowi smile.gif i widzialem na jednym jogu taki bajer ktory wyswietla aktualna piosenke jaka slucha jego wlasciciel. probowalem to zrobic z roznymi wtyczkami, ale potrzebne jest php, a na joggerze jest dostepny tylko html sad.gif czy ktos moze mi pomoc?
Olórin
Czy nie chodzi przypadkiem o mojego joga ?
U mnie nie ma php, tylko iframe z javascript + wtyczka do foobara która jest serwerem www i wypuszcza javascript smile.gif Niestety ma to rozwiązanie swoje minusy - trzeba mieć otwarty port i stałe ip lub ustawione dyndns smile.gif
duch-x
.......i trzeba uzywac foobara laugh.gif
Dla mnie byloby ok, gdyby ta wtyczka byla pod winampa, bo foobar jakos mi nie lezy sad.gif a stale ip mam i port tez moghe otworzyc smile.gif
Zakrn
Jest wtyczka do winampa. Nazywa się "Now Playing plug-in", pozwala Ci zapisywać do pliku, na ftp, może wywołać skrypt na serwerze www z wybranymi przez Ciebie parametrami...
duch-x
dobra! pobawilem sie w troche iny sposob niz mi Olórin proponowal i chyba tez jest niezle smile.gif mniej odswiezania stronki tongue.gif
Rezultat mozna juz obejrzec na moim jogu ktorego adresu jednak publicznie nie podam :roll: ale jak ktos kce to na pm lub jabber, lub gg... smile.gif
mles
Hyhy, publicznie podawać nie musisz, i tak Cię znalazłem, przypadkiem wink.gif Jogger rulez wink.gif

---

Też sobie coś takiego zrobię, a co mi tam. Bo na razie mam w drugą stronę wink.gif Czyli sterowanie foobarem ze strony wap smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.