Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Winamp Pilot - pomoc potrzebna [ikonki]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Maciej_Kowalewski
jezeli ktos ma jakies fajnie wygladajace ikonki play/stop/prev/next/open to bylbym baaaaaardzo wdzieczny za przekazanie ich na moj mail (niestety ale mam baaaardzo malo czasu teraz - pisze wlasny duuuuzy projekt (gre) i wtyczke, i na szukania/rysowanie czasu pozostajae mi 0 czasu...). z gory thx.
hao
Tak do Twojej wiadomości...

Na dzień dzisiejszy WApilota używa 26 osób na 185 które uruchomiły Konnekta w ciągu 3 ostatnich dni... To chyba niezły wynik biggrin.gif

Generalnie, jak bardzo interesują was statystyki używalności?
Maciej_Kowalewski
mnie interesuja w dosyc duzym stopniu - dzieki za ta informacje, milo mi ze ktos wogole chce tego uzywac wink.gif
hhyy ty Hao za duzo o nas wiesh smile.gif czuje ze w konnekcie jest duuuuuzy szpieg tongue.gif
winthux
heh... to są akurat statystyki... gg pewnie też robi statystki tylko, że nie podają do wiadomości publicznej...

a tak poza tym... Hao po co Ci nazwa mojego połączenia interentowego i rodzaj isdn(mulitilink 128) wink.gif

aha... mam jeszcze zastrzeżenie co do gg.dll... nie jestem do końco przekonany ale zauważyłem, że jak hub nie działa to konnekt nie pobiera ip serwerów... nie można by było dopisać kilka linijek, aby w momencie padu huba próbował łączyć się kolejno z serweram ?
hao
Jak chcesz zobaczyć tego "szpiega" zajrzyj do reports.log...
Maciej_Kowalewski
odnosnie pilota - jezeli Hao nie zapomni o pewnym komunikacie, to niedlugo po ukazaniu sie nowej wersji konnekta bedzie duza zmiana we wtyczce wink.gif
hao
Wyszło nowe libgadu. Z poprawioną obsługą http (czyli wyszukiwanie również... mam nadzieję smile.gif). Przy okazji dodam obiecany komunikat... Postaram się uaktualnić jak najszybciej!
konrad
a ja mam pytanie. w jaki sposob podmienic ikonki ktore sa w oknie rozmowy ? ew. czy ktos doda opis ? bo malo wyrazne sa sad.gif
bigboy177
Mi również przydała by się pomoc, nie wiem w jaki sposób podmienić standardowe ikonki. sad.gif

Z góry THX.
UNK
w pliku xml stylu ktory uzywasz zmienic
<icons>
<ico iml=[iml] file=[file] type=[type] net=[net] id=[id]/>
</icons>
[iml] czyli rodzaj ikonki np: 16, ico2, #201
[file] czyli nazwa pliku
[type] tego niestety nie wiem tongue.gif
[net] czyli siec do ktorej jest przypisana ikona
[id] czyli jak id ma dana ikona

jesli sie myle to mnie poprawidz tongue.gif

hao mnie interesuja statystyki uzywalonosci roznych dodatkow i konnekta ;d
Aule
Z tego co mi wiadomo, wiadomości te dostępne są w DEV/DEBUG>>Lista Ikon, po włączeniu k z parametrem debug("konnekt.exe -debug")
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.