Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakt przez SMS
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
MBABELEK
Moja propozycja będzie na temat okienka wysyłania SMS
Jest jakaś rada aby w okienku do SMS zamiast numeru do ktorego wysyłamy, pojawiło sie imię osoby ?
A moze poprawka wtyczki i możliwość ustawienia co kto lubi ?


user posted image

---------- pozdrawiam z Wrocławia ----------
alberht
imo dobra propozycja, bo czasem zdarza mi sie wyslac sms'a nie do tej osoby, do ktorej chce...;p albo po wpisaniu nr'u lub wybraniu z listy, to o ile bedzie na niej, pojawialo sie imie
Sija
QUOTE(alberht)
imo dobra propozycja, bo czasem zdarza mi sie wyslac sms'a nie do tej osoby, do ktorej chce...;p albo po wpisaniu nr'u lub wybraniu z listy, to o ile bedzie na niej, pojawialo sie imie


a jezeli jeden numer bedzie przypisany do 2 albo wiecej osob, hm? ;]
MBABELEK
Masz na myśli dzielenie się meskami ? czy klon karty sim biggrin.gif
Sija
QUOTE(MBABELEK)
Masz na myśli dzielenie się meskami ?  czy klon karty sim  biggrin.gif


mam na mysli sytuacje, kiedy w K jeden nr telefonu kom. jest przypisany do wiecej niz jednego kontaktu.
jareq
Skoro jestesmy przy zmianie okienka SMS to ja bym chciał również zeby byla taka opcja za pomocą ktorej mozna by było wysłac jednego i tego samego SMS'a do kilku osób odrazu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
alberht
rozumiem, ze masz na mysli kilka roznych kont jednej i tej samej osoby [gg, tlen, jabber, wpk...] czy moze 1 nr do kilku osob [np jakies malzenstwo ma jeden telefon - to sie zdarza], jezeli to pierwsze, to wydaje mi sie, ze w wersji 0.7 problem ten zniknie, bo beda metakontakty, a watpie, zeby hao zmienial to wczesniej...
jareq
Nie! źle mnie zrozumiałeś.
Chodzi mi o to że jak napisze SMS'a np.: "Czesc wpadnij do mnie jest impreza!" i zeby dało sie wysłać tą wiadomość do kilku osób na różne numery telefonów - tak jak jest to np. w Wpkontakcie:

user posted image
jak widać obok pola "Tel.:" jest przycisk "+" po kliknięciu, którego otwiera sie takie okienko:
user posted image
i w tym okienku z lewej strony pojawiają sie wszystkie osoby z listy kontaktów które mają numery tel. zaznaczamy na te osoby do których chcemy wysłać tego SMS'a i naciskamy na znaczek ">" i te osoby pojawiają sie w okienku z prawej strony można jeszcze dodać jakieś dodatkowe numery których nie mamy zapisanych w kontaktach wciskamy "OK" i imiona/ksywki/nr_tel itp. tych osób są wypisane w polu "Tel.:" (na pierwszym obrazku) oddzielone średnikami. Podpisujemy się, wciskamy "Wyślij SMS-a" i SMS zostaje wysłany do wszystkich tych osób odrazu po chwili pojawia się komunikat że SMS'y zostały wysłane poprawnie lub nie biggrin.gif
Czyż nie jest to super udogodnienie???
alberht
sorry jareq, moj blad - powieniem byl napisac, ze moja wypowiedz tyczy sie wypowiedzi sija'i
jareq
OK nic sie nie stało wink.gif Chociaż wszyscy sie dowiedzą o co mi chodzio i czy jest to dobry pomysł czy nie... :roll:
MBABELEK
Mnie takze sie podoba, wiec juz sa dwa wątki smile.gif
zenq
jareq racja, przydalo by sie smile.gif
i ja bym dodal taka funkcje zeby po nacisnieciu przycisku 'wyslij' zmienial sie na 'zatrzymaj' gdyz czesto zdarza mi sie sekunde po nacisnieciu przypomniec o dopisaniu ze trzech slow...
o ile z bramka idei niema prbolemu (nie wpisauje tokena to nie wysyla) to np. w takim mBoxie moglo by sie juz przydac.
Artbou
przydala by sie jeszcze mala poprawka przy wysylaniu sms-a w opcjach dodaj wybrany opis zamiast standartowego... wlasnie wybieram najkrutszy na 3 wpisuje zatwierdzam i nic nadal sms-y sa wysylane standartowo z duzym dolaczanym textem
przydala by sie do tego mala poprawka... a moze jest tak tylko u mnie ?
MBABELEK
Znalazłem ciekawe pytanie na innym forum dotyczące Konnekta

"Okno SMS nie zamyka się po wysłaniu"

Co wy na to ?
case
QUOTE(MBABELEK)
Znalazłem ciekawe pytanie na innym forum dotyczące Konnekta

\"Okno SMS nie zamyka się po wysłaniu\"

Co wy na to ?

a my na to SZUKAJ tato ..
MBABELEK
Łojjj Case. Nie chodziło mi o sercza, bo wiem gdzie sie znajduje, tylko myśle, że jak ktoś chętny zajmie się tą propozycją, to dodać pare linijek nie będzie stanowiło problemu.
Dodał bym sam, ale przyznam, że nie mam pojęcia o C++
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.