Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak podzielić folder.
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
Mam następujący problem: moja koleżanka ma windows ME i chce go przeinstalować (wcale się jej nie dziwie biggrin.gif ). Chodzi o to, że chciałaby mieć dalej swoje mp3 więc postanowiła je nagrać na cd. Mp3 sa w jednym folderze ,w którym są oczywiście inne foldery. Chciałbym jej to nagrać w Nero ale dużo nigdy nie nagrywałem, a nie chcę jej marnować płyt. Czy da się jakos podzielić ten folder na 700mb (folder ma ok 3gb) i nagrywać te "fragmenty" jako dysk( czy płyta) mp3?

Troche to zagmatwane, więc jak ktos czegos nie rozumie to prosze pisać.
A z tymi folderami to jest tak:

muzyka> hip- hop>Peja- mp3
Mezo- mp3

itp.

PS. Szukałem, ale nie znalazłem takiego tematu, ale jeżeli jednak był to sorki i prosze go usunć.
Olórin
Można by spakować te mp3 winrarem do kilku .rar (700mb). Tylko jak będziesz pakował wyłącz kompresję!! Później wrzucisz na dysk wszystkie częsci rara i rozpakujesz smile.gif

ps. A nie można reinstalla bez formatowania ?
Przemekc1
Chodzi o to że na kompie Duron 1gh 128mb ramu i GeForsie 2 komp muli jej niemiłosiernie i wydaje mi się, że przdałoby się formatowanie.

A z tym winrarem to dzięki spróbuje biggrin.gif
jareq
Możesz podzielić te 3GB na kilka folderów poprostu robisz puste foldery i wrzucasz do nich muze z tego katalogu co ma 3GB i sprawdzasz we właściwosciach czy ma 700MB czy nie jak nie to dorzycasz jeszcze kilka piosenek i potem wrzucasz ten cały katalog do nero i nagrywasz! Aha najlepiej jak bedziesz nagrywał płytę jako pliki nie mp3 bo czasem noiektóre piosenki mają inny format i sie nie nagra wiec najlepiej wybież rodzaj nagrywanej płyty jako pliki (dane) wink.gif - jak coś to odezwij sie na gg to Ci pomoge wink.gif
Przemekc1
Mówiła mi, ze ma same mp3 więc tak napisałem ale zobacze i jak będzie miała jakies inne pliki to nie nagram jako mp3 oczywiście biggrin.gif

A jeśli chodzi o ten sposób to mozna tak zrobić ale jestem leniwy i ten temat rozpocząłem raczej z ciekawossci jak to można zrobić (tak na pszyszłośc) bardziej "automatycznie"

Ale czywiście dzięki.
jareq
yhy no OK ale w razie czego służe pomocą 8)
lucas_mcs
z tym rarem to marny pomysl..
jest taki program -> Burn To The Brim
wybiera sie w nim katalog do nagrania na plytki, a on tak rozmieszcza katalogi i poszczegolne pliki, ktore w nim sa zeby przy jak najlepszym ustawieniu (np nie rozdzielaniu calych albumów na kilka plyt) zajac cala plyte plikami, tworzy osobne katalogi do których przenosi owe pliki, no i takie katalogi sa gotowe do wypalenia
pozdro smile.gif
jareq
ooooooo Super biggrin.gif zaraz sobie go ściągne 8) heh
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.