Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emotikonki..mały problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
modrzew
[color=blue][/color]

Hej.
W sumie jest to moj pierwszy post, ale mam do szanownych uzytkownikow pytanie, a raczej zagwostke z ktora sobie nie poradzilem. Otoz od nie dawna przesiadlem sie z gg na konnekt'a i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Duzo ciekawych opcji i w ogole. Do czego zmierzam juz mowie. Otoz przekopiowalem emoty z gg. Stworzylem foldery i wszystko jest pieknie i cacy to z jedna rzecza sobie nie poradzilem. Lubie pisac tekstem pogrubionym i z kolorkiem i kiedy wpisuje dana emotke, azeby sie wyswietlila np. <slonce> to nie jest wyswietlana. Dzieje sie to tylko wtedy kiedy to ja uzywam tekstu pogrubionego, czy tez badz samego koloru. natomiast jesli wylacze podczas pisania te dwie rzeczy to naturalnie po wpisaniu <slonce> wyskakuje mi ta emotka. Dodam jeszcze, ze jesli pisze do mnie dana osoba to wszystkie emotki wyswietlaja sie prawidlowo nie zaleznie w jaki sposob pisze.

Przepraszam z gory jesli temat byl juz powtarzany. Co prawda sprawdzalem pare postow na ten temat, ale nie dostzreglem akurat mojego problemu. Wiem, ze w tej chwili moj problem jest blachy, aczkolwiek chcialbym sie dowiedziec jak go wyeliminowac. Z gory dziekuje za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam
jareq
Tak ten temaj juz gdzieś był - poszukaj - i z tego co pamiętam jest to błąd Konnekta...
modrzew
Dzieki za odpowiedz, wiec nie pozostaje mi/nam nic innego jak poczekac na poprawe tego bledu :wink:
jareq
Możesz sobie poczytać na ten temat tutaj - kto szuka ten znajdzie :wink:
modrzew
Dzieki serdeczne. Wirtualne piwko wedruje w Twoja strone biggrin.gif .

Pozdrawiam
nix
to nie jest blad!
jesli wysylasz wiadomosci z pogrubieniem to sa one formatowane jako HTML (znaczek ^ na poczatku wpisywanej wiadomosci) i wtedy kazdy znaczek < i > sa interpretowane jako snaczniki HTML... jesli chcesz wyslac emote z tymi znakami musisz je poprawnie kodowac jak w dokumentach HTML czyli &lt;slonce&gt;
jareq
Masz racje nix powinienem to określić jako wadą a nie błędem :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.