Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wieksze pole wyświtlania opisu kontaktu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Presa_canario
tak to czasmi bywa, że ktoś ma długaśny opis i wtedy w ramce nie widać dalszej części tekstu co czasami troszke przeszkadza jeśli da się to ustawić to sorry za kłopot tylko powiedzcie mi jak :wink:
piotr.ek
QUOTE(Presa_canario)
tak to czasmi bywa, że ktoś ma długaśny opis i wtedy w ramce nie widać dalszej części tekstu co czasami troszke przeszkadza jeśli da się to ustawić to sorry za kłopot tylko powiedzcie mi jak :wink:

Ehh... no tyle razy bylo....... nic nie zrobisz, mozesz probowac zmniejszyc (i zmienic) czcionke, ale i tak czasem bedzie ci ucinac (niestety).
Olórin
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Presa_canario)
tak to czasmi bywa, że ktoś ma długaśny opis i wtedy w ramce nie widać dalszej części tekstu co czasami troszke przeszkadza jeśli da się to ustawić to sorry za kłopot tylko powiedzcie mi jak :wink:

Ehh... no tyle razy bylo....... nic nie zrobisz, mozesz probowac zmniejszyc (i zmienic) czcionke, ale i tak czasem bedzie ci ucinac (niestety).

Można też próbować powiększyć czcionkę wink.gif Poprostu nie chce działać dobrze przy niektórych kombinacjach czcionki i rozmiaru smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.