Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mój status w pasku (tytuł okna)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
otek
Cześć.
Piszę ten topic, poniewaz nie moglem znalezc nic o tym problemie na forum... Jezeli cos takiego juz bylo poruszane, to sorry, nie bluzgajcie mnie wink.gif.
A wiec, przechodzac do meritum, chcialbym umiescic w tytule okna glownego KONNEKTA moj aktualny status. Jak to zrobic, tzn co mam wpisac w konfiguracji interfejsu??

Pozdrawiam
jareq
Z tego co się oriętuje to raczej nie da rady ale możesz sobie ściągnąć odpowiednią wtyczke i bedziesz miał swój status opisowy w okienku na dole programu tak jak na tym screenie: wink.gif

Załączniki

Aule
A ja bym sprobował wpisac w pole Konfiguracja->Interfejs->'tytuł okna' na przykład : "Konnekt{ version}{|info}" zmienna {info} w tym polu wstawia aktualny opis.
Pozdrawiam :wink:
jareq
A jednak :roll: heh - dobrze wiedzieć biggrin.gif
otek
hmmmmmm a mnie ta zmienna nie wpisuje statusu :/
DZIWNE

UPDATE
no coz...... dziala... ale nie zawsze chodzi z pluginem k.Pilot :/
ale zawsze dobrze wiedziec biggrin.gif ..... thx

UPDATE#2
no.... juz mi ladnie chodzi. THX once again.
Aule
Chodzio o status, czy opis? :?
otek
status opisowy wink.gif tongue.gif
ale u mnie juz dziala biggrin.gif smile.gif
spuavick
a u mnie nie dziala hm wersja konnekt to 0.6.19.111 i co to za wtyczka z tym opisem na dole? wink.gif
jareq
To nie wtyczka tylko Konnekt w wersji 0.6.20.115 :wink:
lhs
QUOTE(jareq)
Z tego co się oriętuje to raczej nie da rady ale możesz sobie ściągnąć odpowiednią wtyczke i bedziesz miał swój status opisowy w okienku na dole programu

QUOTE(spuavick)
co to za wtyczka z tym opisem na dole?

QUOTE(jareq)
To nie wtyczka tylko Konnekt w wersji 0.6.20.115

Z tego co ja się oriENtuję, to nie Konnekt w wersji 0.6.20.115, tylko wtyczka kZmieniacz.
spuavick
Dzieki wink.gif
Wtyczka dziala, choc nie wyglada tak jak na zalaczonym screenie, jednak o to chodzilo hm chcialbym jednak wiedziec czy w tej wersji, ktora podalem istnieje mozliwosc "wypisania" stanu opisowego w oknie tytulowym programu, wszelkie cuda typu {status} czy {info} nie dzialaja :?
Zastanawiam sie czy moze to miec zwiazek z jakimis juz zainstalowanymi wtyczkami autostatus czy cos :?
zenq
a czy po wpisaniu tych zmiennych zmieniles status ??
{status} wyswietla status dostepnosci [dostepny, zaraz bracam, niedostepny etc]
{info} wyswietla status opisowy... [czyli opis ;-) ]

a zeby miec jak na screenie powyzej trzeba dorzucic wtyke kZmieniacz...
spuavick
Wtyczke juz mam i na dole opis w okienku sie wyswietla.
Problemem nadal pozostaje opis na pasku tytulowym programu, dopisywalem zarowno {status} jak i {info} i zmienialm zarowno statusy jak i opisy i... nie dziala :?

Hm dziala, ale... nie poprzez ikonke na dole od gg :? Trzeba zmieniac poprzez wszystkie (ikona od kZmieniacza) hm to takie jakies chyba niedopatrzenie programistow wink.gif
Wolalbym aby np tylko po zmianie opisu wylacznie na gg (wylacznie przez ikonke od gg) wyswietlal sie na gorze aktualny opis... ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma wink.gif

Jednak dzieki za pomoc smile.gif
zenq
u mnie (K *.115) nie dziala {status}, ale {info} na pasku wyswietla co trzeba, oczywiscie po ustawieniu jakiegos opisu...
w ktorejs ze wczesniejszych wersji sprawdzalem i tez smigalo...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.