Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pobozne zyczenie - lotni.K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
angel_one
Hi.
Mijaja sobie miesiace a jak nie bylo patcha (lub nowej wtyczki) pilota playera (-ow) tak nie ma. Mowie o prawidlowo funkcjonujacej wtyczce, przekazujacej ladnie tytul granego utwor do statusu. Bez zaciec, floodow itp. Obslugujacej jak bog (albo Winthux...) przykazal foobara, winampa 5, moze cos jeszcze. Ostatni post na ten temat i jakiekolwiek dyskusje byly w marcu! Jasne - sesja, teraz summer. No ale tak moze cos sie narodzi?.. Aby sie nie mylila z poprzednikami, tak moze nazwa lotni.K na poczatek :wink: Pozdrowionka
dulek000
k.Pilot nie wystarcza?
StRuGi
Uzyj starszej wersji wtyczki, a jak nie mozesz znalezc to PM me.
angel_one
QUOTE(dulek000)
k.Pilot nie wystarcza?

No niespecjalnie - to jest wtyczka z zacieciami. Dziala prawidlowo krotko. Nie chce powtarzac starych informacji. Sa znane. Wystarczy przeleciec dawne posty.

QUOTE(StRuGi)
Uzyj starszej wersji wtyczki, a jak nie mozesz znalezc to PM me.


Poruszam sie dobrze po forum wink.gif Nawet potrafie wyszukac potrzebne informacje laugh.gif a tym bardziej pliki.
Na upartego mozna uzyc starej wtyczki. Ale tym razem to ja odsylam:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...ighlight=kpilot

Howgh.
StRuGi
No dobra, teraz ja odsyłam laugh.gif
Kliknij
angel_one
Znam, mam i stosuje. Ale nie zmienia to funkcjonowania wtyczki k.pilot. jest wadliwa i tyle. Czy moze ta informacja sie nie zgadza? Niezaleznie czy dziala z winampem czy foobarem.
Ja mowie o pelnoprawnej, porzadnie dzialajacej wtyczce obslugujacej playery jak nalezy a nie latanej sprzed 2 lat. Bo jesli tak, to po co bylo tworzyc nowa wersje, ktora nota bene nie dziala jak zamierzano?
Olórin
Jakich 2 lat???? Najlepiej uzyć kpilota w wersji 0.1.850 , nie wiesza się i działa bez kłopotu.
winthux
A ja was odsyłam do http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...2258&highlight=
angel_one
Amen. Niech sie zyszczy wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.