Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3 rzeczy do zrobienia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
qs_raven
Witam. Mam tu 3 rzeczy, których nijak nie mogłem znaleźć w opcjach Konnekta, więc postanowiłem napisać tutaj:

1. (najważniejsze) możliwość automatycznego ustawiania statusu( np. na wybrany, np. ukryty) po uruchomieniu programu lub wyborze profilu

2. używam MYIE2 i mam Go ustawionego jako domyślnego browsera w windows, jednak konnekt zdaje sie to olewać gdy kliknę link w oknie wiadomości i odpala strony w zwykłym iexplore.exe. Naprawcie to!

3. przydałaby się możliwość chowania okna konnekta po naciśnięci ESC, tak jak w gg.

Życzę powodzenia w realizacji powyższych zmian.
zvierzak
QUOTE(qs_raven)
1. (najważniejsze) możliwość automatycznego ustawiania statusu( np. na wybrany, np. ukryty)  po uruchomieniu programu lub wyborze profilu


To jest w konnekcie w konfiguracji programu, przejrzyj dokładniej opcje użytkownika.

Co do domylnej przegladarki mam tak samo jak ty

trzecia propozycja przydatna ale nie dla każdego.
zenq
ad1. jak wyzej
ad2. pobierz z centralki BETA nowa wersje kIEview, w ktorej juz jest to naprawione. W tej chwili mozesz klikac prawym i "otworz w domyslej"
ad3. chyba da sie to zrobic w k.Lawie
piotr.ek
QUOTE(qs_raven)
2. używam MYIE2 i mam Go ustawionego jako domyślnego browsera w windows, jednak konnekt zdaje sie to olewać gdy kliknę link w oknie wiadomości i odpala strony w zwykłym iexplore.exe. Naprawcie to!

Na centralce beta jest wersja kIEview, w ktorej 'lewoklik' otwiera linki w defaultowej przegladarce (tak mi sie zdaje, ze na becie, poszukaj w '@Dev' w watku dotyczacym tej wtyczki)
qs_raven
Używam Jabbera, a w tej wtyczce nie ma chyba opcji statusu początkowego... GG nie używam w Konnekcie
lhs
QUOTE(qs_raven)
Używam Jabbera, a w tej wtyczce nie ma chyba opcji statusu początkowego...

Jest (ostatni ustawiony) - przez wtyczkę kZmieniacz.
lhs
No mówię właśnie. kZmieniacz. Konnekt uruchomi się ci z takimi statusami (i opisami), z jakimi go wyłączysz. Na każdej sieci (Jabber, Tlen, GG).

EDIT: Ktoś tu chyba skasował posta, na którego ten post jest odpowiedzią...
qs_raven
skasowałem posta bo jak go pisałem nie zauważyłem że już jest odpowiedź.
Taki urok forów dyskusyjnych smile.gif
qs_raven
zainstalowałem 5 wtyczek, w tym "kZmieniacz".
Nadal nie wiem w jaki sposób mam zmusić Konnekta do ustawiania statusu Dostępny na Jabberze przy starcie i zmianie profilu!
HELP
qs_raven
Dzieki za wskazani mi opcji "otwórz w domyślnej".
lhs
Po prostu wyłącz Konnekta z ustawionym statusem Dostępny na Jabberze.
qs_raven
QUOTE(lhs)
Po prostu wyłącz Konnekta z ustawionym statusem Dostępny na Jabberze.

Próbowałem to już wcześniej: NIESTETY to nie działa! Włączam Konnekta i jestem niedostępny. HELP HELP.
lhs
Sprawdź, czy masz włączoną opcję Opcje | Konfiguracja | Połączenie | Łącz automatycznie.
qs_raven
QUOTE(lhs)
Sprawdź, czy masz włączoną opcję Opcje | Konfiguracja | Połączenie | Łącz automatycznie.

no nareszczie jakiś sukces smile.gif DZIAŁA. dzięki!
qs_raven
QUOTE(qs_raven)
QUOTE(lhs)
Sprawdź, czy masz włączoną opcję Opcje | Konfiguracja | Połączenie | Łącz automatycznie.

no nareszczie jakiś sukces smile.gif DZIAŁA. dzięki!

Teraz już prawie nic nie stoi na drodze abym mógł się cieszyć Konnetem.
piotr.ek
QUOTE(qs_raven)
QUOTE(lhs)
Sprawdź, czy masz włączoną opcję Opcje | Konfiguracja | Połączenie | Łącz automatycznie.

no nareszczie jakiś sukces smile.gif DZIAŁA. dzięki!

O dzizas... od poczatku zakladalem, ze to akurat masz zaznaczone tongue.gif
lhs
piotr.ek - najciemniej pod latarnią, czasami... biggrin.gif
case
QUOTE(qs_raven)
skasowałem posta bo jak go pisałem nie zauważyłem że już jest odpowiedź.
Taki urok forów dyskusyjnych smile.gif

jest tez taka "fpyte, bajerancka" opcja "edytuj".. :wink: [zapobiega 2, 3, [lub wiecej] postom pod rzad, napisanych przez te sama osobe [a za tym nie przepadamy :wink: ]]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.