Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zrobić coś z KTransfer!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mortiser
Jak już było poruszane i kazdy wie ze wysyłając coś przez Ktransfer w sieci lokalnej prędkość transferu nie przekracza 300kb/s a czasem nawet 100kb/s i dlatego apeluje aby coś z tym wkońcu zrobić !! Jest to bardzo przydatne lecz gdy sie ma tak mały transfer staje sie doniczego.

>>>>>>>>>Zrobić aby było dobrze smile.gif: <<<<<<<<<<
.nomis
Zgadza się, to samo jest jak wysyłam plik komuś spoza sieci. Normalnie wysyła mi się średnio z prędkością 7,5-10kb/s. W przypadku kTransfer standard to 1.0kb/s...
Arlathan
z transferami nie mialem nigdy problemow, upload i download odpowiedni dla mojego lącza. jedyne co sie moge przyczepic, to jak odbiera plik z mirandy pierwej wyskakuje blad a potem "odbierz plik", poza tym dziala calkiem sprawnie
piotr.ek
Naleze niestety do tych, ktorym nieobce sa problemy transferowe tej wtyczki sad.gif Naprawde milo by bylo, gdyby ktos zdolny sie nia zajal... Przesylanie filmu po lanie w ciagu 1h 45m do najmilszych nie nalezy tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.