Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DwuTlenek a powiadamianie o mailach na o2.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
mles
Czy zostanie dodana do DwuTlenka opcja powiadamiania przez k.Notify o nowych wiadomościach? Jak zauważyłem wtyczka sama w sobie odbiera powiadomienia od serwera

CODE
## dwuTleneK lT| .N. | data to be read
## dwuTleneK lT| !H! | data read: '<n f='%22Roselee+Dottie%22+%3Cytrrpg4oz@neptune.net%3E' s='how+r+u?'/>'
## dwuTleneK lT| .N. | Parsing newmail tag.

(jakiś spam wink.gif )

może by tak więc dodać to, czego mi bardzo w DwuTlenku brakuje, a co jest ciekawe w Tlen.pl smile.gif
Ja_cek
Czy tu nikt nie odpowiada?
NelQ
Możesz do tego użyć wtyczek eMNotifer lub mejliK...
klon
QUOTE(NelQ)
Możesz do tego użyć wtyczek eMNotifer lub mejliK...


ale te wtyczki sprawdzaja poczte co jakis okreslony czas a koledze chodzi o to zeby informowalo natychmiast po tym jak sie pojawi poczta w skrzynce tak jak to w tlenie jest. W sumie mi tez tego bardzo brakuje :|
PoGoWieC
Dobrze by bylo zeby, mozna bylo te wiadomosci jeszcze odczytac 8)
NelQ
QUOTE(klon)
ale te wtyczki sprawdzaja poczte co jakis okreslony czas a koledze chodzi o to zeby informowalo natychmiast po tym jak sie pojawi poczta w skrzynce tak jak to w tlenie jest. W sumie mi tez tego bardzo brakuje :|


Nie wiem jak w DwuTlenku ale przy transporcie Jabberowym to jest. A na zmiany w DwuTlenku to raczej nie ma co liczyć, bo o ile wiem to juz nikt nad nim nie pracuje sad.gif
case
QUOTE(NelQ)
[..] na zmiany w DwuTlenku to raczej nie ma co liczyć, bo o ile wiem to juz nikt nad nim nie pracuje sad.gif

niby dlaczego? hao co jakis czas wprowadza rozne poprawki, czesciej, czy rzadziej, ale prace na pewno trwaja.. :roll:
NelQ
Tyle, że jest wiele innych pilniejszych spraw do zrobienia.
case
QUOTE(NelQ)
Tyle, że jest wiele innych pilniejszych spraw do zrobienia.

jasne.. czyli prace sa wstrzymane, a nie zatrzymane.. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.