Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Katalog publiczny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
joj_sport
przydaloby sie cos takiego jak 'katalog publiczny' w oryginalnym GG...czasami jak ktos nieznajomy pisze to nie mam jak sprawdzic kto to jest
Olórin
Katalog publiczny jest.
Przypadek 1: ktos napisał i nie wiesz kto.
Kliknij na ikonke statusu kontaktu na pasku narzędzi w oknie rozmowy [3 ikonka od lewej] i w pojawiającym się okienku daj Odświerz, pobierze dane z katalogu.
Przypadek 2: chcesz kogos znalezc
W oknie głównym kliknij 2 ikonkę na pasku narzędzi (następną po logu konnekta). Pojawi sie okienko wyszukiwania
piotr.ek
QUOTE(joj_sport)
przydaloby sie cos takiego jak 'katalog publiczny' w oryginalnym GG...czasami jak ktos nieznajomy pisze to nie mam jak sprawdzic kto to jest

Jak napisze ktos nieznajomy, to klikasz na niego prawym, robisz wiecej i odswiez smile.gif

Update: grrr, Olórin, czy ja zawsze musze byc spozniony o minute albo dwie? wink.gif Zawsze ktos mnie w czasie pisania ubiegnie, hehe... chyba dam se z tym spokoj laugh.gif

Update2: niech ktos wreszcie zajmie sie zegarem na forum/serwerze :evil:
.nomis
Ja się już do tego zegara przyzwyczaiłem smile.gif
Sad
Mow o sobie tongue.gif
.nomis
Sad, a propos podpisu... Tak własnie myslałem, że już cię gdzieś widziałem... I myślałem, że właśnie tu, dlatego dziwi mnie mała piczba postów. A co się stało, skasował ci się profil? :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.