Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: błąd w konfiguracji: zakładka "Opisy statusów"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
nix
nie wiem czy to dzieje sie tylko u mnie i czy to dotyczy tylko wersji beta ale w konfiguracji gdy wybieram zakladke "Opisy statusow", pozniej zmieniam zakladke na "Ustawienia" i wracam do opisow statusu to tresc okienka sie przesuwa, powtarzanie tak w kolko powoduje ze okienko z polami formularza za kazdym razem bardziej sie przesuwa. Zmniejszone okienko pozostaje zmniejszone na kazdej zakladce, jedynie co pomaga to zmiana rozmiaru okna - wtedy wszystko wraca do normy...
piotr.ek
Nie udalo mi sie wywolac tego efektu u siebie (najnowsze wersje wszystkiego)

Update: zakladka "Rozm. głosowe" w ustawieniach?!?!? Co to jest i czemu ja nic o tym nie wiem? tongue.gif
gilek
miałem też coś takiego kiedyś ;] ale skończyło się w końcu tongue.gif
zenq
u mnie jest ok, najnowsza beta
.nomis
U mnie też wszystko ok... Ze wszystimi betami.
JAKIE PRZEPRASZAM ROZMOWY GŁOSOWE??!! :shock:
zenq
@nix czy my o czyms nie wiemy ?? ;p
StRuGi
Ten bug to mial byc podstep, zeby nie napisac wprost ze Konnekt juz obsluguje rozmowy glosowe :>
MiLKA
QUOTE(StRuGi)
Ten bug to mial byc podstep, zeby nie napisac wprost ze Konnekt juz obsluguje rozmowy glosowe :>

konnekt jeszcze do konca nie obsluguje rozmow, developerzy w skladzie dwuosobowym sie obijaja ;p;p;p
StRuGi
No to chociaż tą cześć chciałbym potestować smile.gif
.nomis
Ale zaraz... To znaczy, że głosowe nie będą dopiero w 0.7? :> Tylko już niedługo? Może nawet w lipcu? smile.gif
Nix, ale żeś się wydał biggrin.gif
StRuGi
A ja mam pytanko :]
Komunikacja głosowa, tzn, że będzie między:
a) userami Konnekt'a
cool.gif userami GG
c) userami Tlen'a
d) userami Jabber'a
Które odpowiedzi są prawdiłowe ? :>
MiLKA
QUOTE(StRuGi)
A ja mam pytanko :]
Komunikacja głosowa, tzn, że będzie między:
a) userami Konnekt'a
cool.gif userami GG
c) userami Tlen'a
d) userami Jabber'a
Które odpowiedzi są prawdiłowe ? :>

odpowiedź prawidłowa w wersji pierwszej która kiedyś tam wyjdzie to: B
MiLKA
QUOTE(nix)
nie wiem czy to dzieje sie tylko u mnie i czy to dotyczy tylko wersji beta ale w konfiguracji gdy wybieram zakladke \"Opisy statusow\", pozniej zmieniam zakladke na \"Ustawienia\" i wracam do opisow statusu to tresc okienka sie przesuwa, powtarzanie tak w kolko powoduje ze okienko z polami formularza za kazdym razem bardziej sie przesuwa. Zmniejszone okienko pozostaje zmniejszone na kazdej zakladce, jedynie co pomaga to zmiana rozmiaru okna - wtedy wszystko wraca do normy...

Sytuacja u mnie jest troszeczke inna (zaś dokładna jak opisujesz w wersjach kilka wstecz). Obecnie, jakiekolwiek wybranie zakładki (to sie chyba powinno nazywać elementu, ale niech będzie bardziej opisowo) Użytkownik, powoduje dziwne "afekty" na okienko ustawien. To owych afektów wliczyć można: nie reagowanie listy zakładek (tej po lewej) na zmiane rozmiaru okna, oraz bardzo ale to bardzo migotanie części prawej okienko ustawień.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.