Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pare propozycji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Nessay
witam. jestem tu nowy ;-)
przesiadłem się z tlena na konnecta od dzis.
i mam pare propozycji jak ulepszyc konnekta.
1. My Status - powinna być taka funkcja czy tez plugin w którym mógłbym zobaczyć swoj status szybko i sprawnie. np miec siebie w kontaktach i móc zobaczyć swoj status jak wyglada.
2. dlaczego Konnect nie uruchamia sie w defaultowej przeglondarce tylko w IE? Trzeba to naprawic!
3. dwuTlenek powinien miec powiadamianie o mailu z o2 tak jak ma to tlen.
4. no i te nieszczęsne statusy, ktore denerwują czlowieka (ale w faq napisaliscie ze bedize w wersji 7xx )
5. powinnoi byc tak, jezeli ktos domnie pisze to okienko z rozmową powinno wyskoczyc a nie mrugać koperta w tray.
to raczej tyle smile.gif
pozdr.
zenq
ad0. Konnekt
ad1. Defalautowo jest ze jak najedziesz np na ikonke w trayu to sie wyswietla dymek z opisem. Mozna rownierz ustawic na pasku programu lub wyswietlac na toolbarze i szybko zmieniac za pomoca wtyczki kZmieniacz
ad2. na centralce Beta jest najnowsza wersja kIEview, wktorej usunieto ten problem
ad3. DwuTletek powstal niedawno i dopiero sie rozwija. Narazie udostepnia tylko podstawowa komunikacje z siecia tlen.
ad4. ehh... narazie jest TIP... [np. mi to odpowiada]
ad5. Da sie ustawic w konfiguracji [konfiguracja -> wiadomosci -> "gdy nadejdzie wiadomosc, otworz okno:" i tu wybierasz]
QUOTE(zenq)
ad0. Konnekt
ad1. Defalautowo jest ze jak najedziesz np na ikonke w trayu to sie wyswietla dymek z opisem. Mozna rownierz ustawic na pasku programu lub wyswietlac na toolbarze i szybko zmieniac za pomoca wtyczki kZmieniacz


hm? kiedys mialem do tego komende {status} czy jakos tak jak masz to daj...
zenq
QUOTE(arct!c)
QUOTE(zenq)
ad0. Konnekt
ad1. Defalautowo jest ze jak najedziesz np na ikonke w trayu to sie wyswietla dymek z opisem. Mozna rownierz ustawic na pasku programu lub wyswietlac na toolbarze i szybko zmieniac za pomoca wtyczki kZmieniacz


hm? kiedys mialem do tego komende {status} czy jakos tak jak masz to daj...

heh, ze tez tego wczesniej nie podalem, ta komenda to {info}
thx master :*
zimaq
QUOTE
3. dwuTlenek powinien miec powiadamianie o mailu z o2 tak jak ma to tlen.

wtyczka mejliK bardzo użyteczna jest (działą bardzo podobnie, a nawet lepiej bo można sobie kilka kont dodać wink.gif )

a tera maine problem...
QUOTE
{profile} | k.konnekt | {info}
Tytuł okna.
i nie śmiga mi, tzn. nie wyświetla statusu tylko:
QUOTE
zimaq | k.konnekt |

hmmm?
zenq
a probowales po dopisaniu {info} zmienic status ? u mnie pokazalo sie dopiero po tym.
pozatym {info} wyswietla tylko status opisowy /bez dostepny, niewidoczny itp.../
zimaq
a ja głupi jestem... zadziałało... heh.. woncu nie zmienialem statusu od 5dni tongue.gif
thx smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.