Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis statusu w trayu,
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Czaszi
Wiem ze pkt pierwszy byl juz na forum ale niestety wszyscy BARDZO pomocni pisza: "Poszukaj sobie sam", "lub wyszukaj wyszukiwarka".

Szukalem ale rozwiazania dla mnie dzialajacego nie znalazlem.

1. Chodzi mi o problem jak zrobic zeby w trayu tam gdzie sie domyslnie pojawia napis "Konnekt" po ,najechaniu kursorem, pojawial sie moj opis.
Probowalem do tego uzyc zmiennej {info} ale nic to nie dalo - dalej opisu ani widu ani slychu.

Prosilbym o jakies sensowne odpowiedzi, a nie "Poszukaj sobie sam" czy cos w tym stylu.
Konkrety prosze, konkrety.
Sija
konkrety mozesz latwo znalezc szukajac.

zeby nie przedluzac - zmienna {info} ogolnie zalatwia sprawe, ale czasami opis znika z dymka i nie wiadomo kiedy zostanie to poprawione.
Czaszi
Dzieki. Zobacze. Moze zadziala
zenq
QUOTE(Sija)
(...) czasami opis znika z dymka i nie wiadomo kiedy zostanie to poprawione.

nie wiem czy to napewno to pomaga, ale np. dzisiaj jak dymek sie nie pojawial to po kliknieciu gdzies na pasek start (tak jakby sie robil aktywnymm oknem w tym momecie czy cos) i dymek sie zaczal pojawiac...
kox
zenq: nie chodzi o dymek, ale o opis statusu w dymku.
zenq
ja w dymku mam wpisana tylko {info} wiec jak nie pokaze opisu to nie bedzie wogole dumka, na jedno w sumie wyszlo ;p
wczoraj dopisalem sobie jakis napis zeby to zobaczyc, i po restarcie/uruchomieniu K. dymek byl, ale opisu nie :/ dopiero jak zmienilem opsi (na ten sam :twisted: ) to sie pojawilo...
Hao -> do poprawki ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.