Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ankieta - ulubiona ścieżka dźwiękowa do filmu...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
_aaricia_
ok, to się może głupie wydawać.. ale ciekawi mnie ta sprawa. może sama coś z tego będę miała, bo na razie jestem na etapie czyszczenia playlisty i muszę coś ciekawego i "świeżego" znaleźć.. propozycje najciekawszych ścieżek muzycznych do filmu bym prosiła.. u mnie króluje American Beauty, pozdrawiam.[color=darkblue][/color]
lhs
Wielki Błękit!!!!!!!!
Sija
jak dla mnie: Ghost Dog, Snatch, Requiem 4 dream, Amelia
case
QUOTE(Sija)
.. Snatch ..

?

.. ja bym powiedzial ze Scratch :twisted: :wink: tongue.gif
Olórin
QUOTE(Sija)
Requiem 4 dream

Bleh, ja tego słuchac nie moge, poza 1 melodią smile.gif))

Punisher, Gladiator, Piraci z Karaibów
vojtek
To ja dorzuce Kill Bill vol 1, kilka utworow ze sciezki Matrix 1, polecam tez z serialu Due South (ale to raczej dla fanow ;p), hm.. czuje ze jeszcze cos, ale nie moge sobie przypomniec..
piotr.ek
Blade runner (masa wersji mniej i bardziej oficjalnych tego, jedna z samymi dzwiekami tla w filmie - super klimat), School of rock, Almost famous, Requiem for a dream, Ghost in the shell, Lost in translation, Love actually, The thing, Top gun... i pewnie jeszcze masa innych, ktorych w tym momencie nie pamietam wink.gif
lhs
Oczy Szeroko Zamknięte!!
60 seQnd biggrin.gif r0x :-)
Lukas77
Braveheart, Ostatni Mohikanin, Desperado, Back to the Future
Lipa.dk
Donnie Darko, Amelia, Requiem for a dream, K-Pax, School of rock, Freddy vs. Jason... Nic więcej mi w tej chwili do głowy nie przychodzi... trochę się tych ost'ów przewinęło smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.