Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonka nowej wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Loud3R
jest to problem dosyc blahy i nie na teraz (sam sie rozwiaze w momencie wprowadzenia prze Hao mozliwosci podmieniania ikonek) ale zasygnalizuje :
Ikonka w trayu oznaczajaca nadejscie nowej wiadomosci jest troszke za mala i troszke za malo widoczna ...
pzdr
August
I to jest bardzo sensowna uwaga - naprawde kilka razy się złapałem na tym że nie zauważyłem przychodzącej wiadomości. W domciu mam ustaiwone dźwięki ale w pracy już nie, więc może by tak w następnej wersji biggrin.gif
cRoMo
Zdecydowanie jedyna rada na to jest Taskbar Notifier, a nie powiekszanie ikonek. To drugie nie ma sensu, to pierwsze jest chyba stosunkowo latwe do wykonania, wiec moze ktos wtyczke skrobnie ? (ja niestety nie potrafie w c++)
Loud3R
Czemu nie ma sensu ?? Konnekt powinnien byc konfigurowalny, a nie chodzi o jakies wielkie powiekszenie tylko o cos takiego jak w gg - obecna jest dzieki kolorowi i temu, ze jest waska - mao widoczna ;(
A cos takiego jak TN czy AC to oczywiscie swoja droga... ale poczekajmy wink.gif
cRoMo
Z drugiej strony masz racje - czerwona koperta gg jest lepiej widoczna ... ale tak, jak mowisz: poczekamy, zobaczymy
zmienilem ikone wapilota mam nadzieje ze wam sie podoba a autor nie ma mi tego za złe smile.gif user posted image
a tu link: http://republika.pl/easyeditor/wapilot.dll
Maciej_Kowalewski
ej... nie lepiej bylo to do mnie podeslac? ... za zle moze nie mam ale:
a) jutro/pojutrze bedzie nowa wersja
cool.gif Twoja wtyczka nie jest juz polecana wink.gif

mimo wszystko podeslij ja do mnie, ja ja umieszcze...
miluti
Nie wiem jak wy, ale ja byłbym zadowolony gdyby problem z ikonkami został rozwiązany w podobny sposób jak to ma w najnowszym gadu 5.0 i nie chodzi mi tu o same ikonki ale "dymki" z komunikatem że pojawił się nowy użytkownik. Coś takiego można by też zastosować w momencie gdy ktoś zaczyna do nas pisać. Byłoby idealnie gdyby takie dymki pojawiały się zawsze na topie, nie mówię tu o giercowaniu bo może być z tym problem, i szkoda się rozpraszać w trakcie ostrej nawalanki smile.gif, ale np. przy oglądaniu filmików na pełnym ekranie gdzie nie słychać żadnych innych dźwięków oprócz ścieżki dźwiękowej (choć to zależy też od rodzaju karty dźwiękowej). W gadu jest to właśnie tak rozwiązane i byłem mile zaskoczony tym faktem.
Loud3R
no to juz rozwiaze wtyczka typu AC lub TN
winthux
a źródła do nich są chyba udostępnione
heh to mozesz te ikone dac w nowej wersji bo chyba jest lepsza? pozdrawiam smile.gif
Maciej_Kowalewski
to daj ja na maila bo nie mam kiedy bawic sie wyciagajkami...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.