Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ggcrypt zakodowana wiadomosc - jak odczytac?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
zeus
na codzien uzywam ggcrypt, ale nie zawsze uzywam konnekta. Niestety nie ma wersji do linuxa, ale nie w tym rzecz...

otoz wlasnie w linuxie (korzystajac z gnu-gadu 2.0) odebralem zaszyfrowana wiadomosc do mnie... skopiowalem to do pliku tekstowego.

moje pytanie jest takie: jak to odkodowac? oczywiscie posiadam swoj klucz prywatny, ale czy jest jakas mozliwosc odkodowania tej wiadomosci??

pozdrawiam
Szymon Belus
nix
a nie prosciej poprosic nadawce o ponowne przeslanie wiadomosci?
zeus
hahaha... nie wpadlem na to :twisted:

powiedzmy ze osoby tej nie ma i nie bedzie na GG przez dluzszy czas i mi cos przyslala... chcialbym wiedziec co, ale nie wiem!! dlatego pytam czy jest na to jakis sposob

pozdrawiam
Szymon Belus
nix
mozesz sprobowac wyslac ta wiadomosc sam do siebie z innego numeru przy wylaczonym szyfrowaniu u wysylajacego... pokombinuj smile.gif wtedy Twoj klucz powinien zdekodowac... podkreslam ze powinien wink.gif
zeus
QUOTE(nix)
mozesz sprobowac wyslac ta wiadomosc sam do siebie z innego numeru przy wylaczonym szyfrowaniu u wysylajacego... pokombinuj smile.gif wtedy Twoj klucz powinien zdekodowac... podkreslam ze powinien wink.gif


powinien i dziala smile.gif a o tym faktycznie nie pomyslalem smile.gif

dzieki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.