Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad dwutlenka ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
parys
włączyłem wtyczkę do tlena i dostałem taki komunikat po restarcie:
" Nie znaleziono punktu wejscia procedury libiconv_set_relocation_prefix w bibliotece iconv.dll " sad.gif
Olórin
wyłącz wtyczke dwutlenki, w oknie głównym kliknij na menu konnekta(to z ikonką konnekta) i tam aktualizacje -> sprawdź wszystko. Jak ci pobierze informacje o aktualizacjach kliknij Więcej opcji, wejdź w Konnekt->Biblioteki i kliknij prawym klawiszem myszki na iconv, przy tym powinna pojawić się ikonka w postaci kluczyka. Naciśnij start
parys
pisze ze paczka nie zawiera niczego nowego i nie da sie sciagnac, btw. wszystkie paczki aktualizowalem dzisiaj :?
Olórin
Kliknij na nią PRAWYM KLAWISZEM MYSZki, napewno pojawi się kluczyk. Jest to wymuszenie ponownego sciągnięcia... Na 100% działa
parys
dzięki, faktycznie pomogło laugh.gif biggrin.gif
pozdrowionka EOT
pavelek
mam "chyba" niestety ten sam blad ...
The procedure entry point libiconv_set_relocation_prefix could not be located in the dynamic link library iconv.dll

niestety podane rozwiazanie go nie kasuje sad.gif
foo_konnekt
u mnie to samo .. zrobilem tak jak mowilescie .. ale dalej ten sam komunikat sad.gif
foo_konnekt
juz wiem smile.gif
wlasnie wymyslilem smile.gif
robicie tak jak mowil "Olórin", jak juz robi wam, to wchodzicie do katalogu "C:\Program Files\Konnekt\data\dll" i kopiujecie ztamtad plik "iconv.dll" i wklejacie go do "C:\WINDOWS\system32"smile.gif

W windowsie jest starsza wersja smile.gif
_tOMi__
ja tez mam to samo na windzie 2k + sp2 ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.