Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kZmieniacz i dwuTleneK
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
idarek
Błędy:

- tlen - brak informacji o dacie wiedomości jeżeli jest starsza niż 24h
- po odpaleniu, w tlenie każdy user ma jakiś nieznany kontakt, który jak sie usunie to itak wraca po ponownym uruchomieniu, dopiero z oryginalnego tlenu da sie go usunąć
- przy ustawieniu w kZmieniacz opcji Zaraz wracam z opisem, to tlen pokazuje status takiego użytkownika jako Niedostępny
- błąd opisany również tutaj: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1763
lhs
QUOTE
- po odpaleniu, w tlenie każdy user ma jakiś nieznany kontakt,

Nie rozumiem.

QUOTE
- przy ustawieniu w kZmieniacz opcji Zaraz wracam z opisem, to tlen pokazuje status takiego użytkownika jako Niedostępny

Nie potwierdzam.
idarek
z tym kontaktem chodzi tak, że jak pierwszys raz komuś zainstalowałem dwutlenek (nawet jak miał wczesniej tlen) to zawsze dodaje on jakiś nieznany kontakt z tlenu (np. rybapila@tlen.pl i inne) i nie da sie go usunąc, jak go usune to po restarcie itak wraca, tylko nie wiem kogo to wina, tlenu czy dwutlenka.
lhs
Skąd się on bierze - nie mam pojęcia; jak się go pozbyć - spróbuj ustawić synchronizację do Konnekta.
idarek
usunąc go można z oryginalnego tlenu, ale dość z tym

jeszcze jeden błąd, jak w kZmieniacz ustawiam status na dostępny (mam gg i tlen) w w gg jest dostępny a w tlenie jest Porozmawiajmy, jeszcze nie widziałem żeby on dobrze zmienił status na Dostępny ... bug!
lhs
QUOTE
jeszcze jeden błąd, jak w kZmieniacz ustawiam status na dostępny (mam gg i tlen) w w gg jest dostępny a w tlenie jest Porozmawiajmy, jeszcze nie widziałem żeby on dobrze zmienił status na Dostępny ... bug!

No właśnie tego nie potwierdzam - u mnie działa dokładnie tak, jak powinno.
idarek
może to sieć tlenu, ale mam kolejne buble

jak ktoś z tlenu doda mnie do swojej listy to u mnie pokaże sie ta osoba ale nie zostanie autoryrowana mimo takich ustawień, powiero musze eziąść edycje kontaktów i usunąc w UID końcówkę @tlen.pl żeby działało, tak samo ma się to jeżeli ja dodam jakąś osobę, to ta osoba jak mnie zutoryzuje, to żebym ja ją widział poprawnie to zmowu musze wejść do opcji i usunąc @tlen.pl żebym od tej osoby uzyskał autoryzacje.... Sprawdzałem an 3 konnektach na 3 różnych maszynach i łączach z internetem i tak samo jest... wersja najnowsza zaktualizowana
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.