Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakładki grup
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
August
Można by w przyszłej wersji spróbować wprowadzić opcjonalnie, do wyboru, położenie zakładek grup. Jeżli ktoś ma dużo kntaktów i grup to zakłądki na górze stają się uciążliwe. Dlatego może by tak do wyboru : na górze albo po lewo okna kontaktów

Pozdrawiam
Loud3R
Z tego co pamietam to sprawa w dawnych czasach tongue.gif byla poruszana ale mysle, ze propozycja jest godna rozpatrzenia. Heh Hao coraz wiecej propozycji ... jak Konnekt stanie sie popularny troszke glowka zacznie bolec tongue.gif
pzdr
hao
eee tam. Dodaje wszystko do listy, którą można obejrzeć na support i dalej robie wszystko wg. harmonogramu. Przed wydaniem nowej wersji poświęcam dzień na przejrzenie listy i wprowadzenie kilku usprawnień i poprawek...

A generalnie możliwe że dziś/jutro będzie gotowy silnik do przesyłania sms'ów. Jeszcze do tego interfejs i gotowe!
winthux
QUOTE
A generalnie możliwe że dziś/jutro będzie gotowy silnik do przesyłania sms'ów. Jeszcze do tego interfejs i gotowe!


hehe... ja zawsze zaczynam od interfejsu... no i w trakcie pisania silnika zmieniam potrzebne rzeczy... no ale z irc to biblioteki mam z codeguru więc będzie mi łatwiej... tylko, że nie maiłem czasu ich przestudiować sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.