Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Eksport/Import Listy Kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Sad
Wychodze na przeciw z propozycja eksportu listy kontaktow w formacie Konnektowym (najlepiej xml). Taka lista posiadalaby wszystkie kontakty niezaleznie od sieci. Mowie oczywiscie o eksporocie do pliku. Moze ktos zaserwuje to jako wtyke? smile.gif Co wy na to? :wink:
Sija
nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem, ale chyba do tego sluży wtyczka exPIMP ?
Sad
Ona eksportuje caly profil itp. itd. a tu chodzi tylko o cala liste w formacie konnekta.. pozniej moge sobie wgrac to na FTP i wrazie czego szybko odzyskac.. wink.gif wiec lepiej zeby bylo to w konnekcie a nie swtyczkowane biggrin.gif
Sija
QUOTE(Sad)
Ona eksportuje caly profil itp. itd. a tu chodzi tylko o cala liste w formacie konnekta.. pozniej moge sobie wgrac to na FTP i wrazie czego szybko odzyskac.. wink.gif wiec lepiej zeby bylo to w konnekcie a nie swtyczkowane biggrin.gif


Opcje -> exPiMP -> Exportuj kontakty ?
Sad
ekhm.. zakladam taka sytuacje.. jestem w szkole WinXP.. ograniczony dostep.. malo miejsca na dysku dla ucznia.. instaluje Konnekta z minimalna iloscia wtyczek bo reszta nie wchodzi.. a do tego jeszcze trzeba pamietac o tempie, historii itp. itd. wten robie tylko pyk, pyk :> i lista wyeksportowana ;>.. a nie sciagam jakies gigantyczne wtyki ;P
Sija
i don't have fuckin' idea what r u talkin' about man biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(Sija)
i don't have fuckin' idea what r u talkin' about man biggrin.gif

Dokladnie, hehee... Nie jestem pewien, czy wtyka exPiMP przychodzi z K standardowo (wydaje mi sie, ze tak), ale nawet jesli nie - 100kb to przeciez nie gigantyczna wtyka, a dziala tak, jak Sad sobie zyczy -
QUOTE(Sad)
pyk, pyk :> i lista wyeksportowana ;>..
lhs
A może ten Sad to nie TEN Sad?? :wink:
Sad
QUOTE(lhs)
A może ten Sad to nie TEN Sad??  :wink:


1. Nie bedzie mial innych Sadow... tongue.gif :twisted:
2. To ten Sad.. tylko, ze stamina konot usunela tongue.gif.... :shock:
3. Taki eksport jako stand. w Konnekcie to dobry pomysl :roll:
piotr.ek
QUOTE(lhs)
A może ten Sad to nie TEN Sad??  :wink:

Patrzac na sygnaturke - to ten 'nasz' Sad tongue.gif (innego zreszta nie kojarze)
Sad
Jestescie Kochani :* (Nie wszyscy :shock: ) (...a co do mojego starego konta to mam dowody.. maile :> itp. oldSadAccount.org tongue.gif)
lhs
QUOTE(Sad)
(Nie wszyscy :shock: )

Wszyscy, wszyscy!! biggrin.gif
Sad
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sad)
(Nie wszyscy :shock: )

Wszyscy, wszyscy!! biggrin.gif


Oj nie moj Drogi nie wszyscy ;>... nie wszyscy.. :shock: .. dobra robimy OT.. :>
Olórin
Wrzuć sobie na ftp'a plik cnt.dtb smile.gif bez zadnych wtyk biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.