Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kombinator - Przegladarka Schematow Dzwiekow
Konnekt | Forum > Dodatki > Zestawy dźwięków
Sad
Przedstawiam [2 raz juz :>] Kombinator program do latwego przegladania schematow dzwiekow w Konnekcie (to standardowe jest okropne tongue.gif).. Na razie przegladanie moze sie doczeka, takze tworzenia (kiedys tongue.gif)..

Download

Pozdrawiam ;>
jareq
oooo dobre, dobre - Brawo Sad napewno mi sie to przyda - juz ściągam... biggrin.gif
Sad
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. bowiem mozna znalezc..

QUOTE
9 lipca 2004 v.1.0.1
+ Poprawki w odczycie dzwieków.
+ Poprawiono otwieranie linków.
+ Nowe linki.
+ Dodano status bar.
+ Dodano przycisk uruchamiający Konnekta.
+ Zliczanie przeniesione na SB.
+ Sprawdzanie poprawności XML'a.
+ Usunięto obrazek.
+ Podrasowane kolory smile.gif.


Download: Download
Przemekc1
Bardzo przydatny program :!: biggrin.gif

Przydałaby się jeszcze taka do ładowania skórek, chodzi o to, że początkujścy użytkownicy nie potrafią ich zmieniać( z tego co wiem). Przydałaby się wtyczka, która ładowała by całe skórki. Mogła by też ładować je osobno ale byłoby to w jednym miejscu. Ale pogmatwałem...

PS. Jeszcze raz dzieki dla Jareqa za zwrócenie mi uwagi. Napisałem tak jak poniżej poprawił mnie Jareq.
jareq
QUOTE(Przemekc1)
Bardzo przydatna wtyczka :!:  biggrin.gif [...]

To nie jest wtyczka!
Widze że nie czytasz postów, przeczytaj tego na samej górze.... :wink:

QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....
MiLKA
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....

mi ściągneło dobrą wersje, albo cache przeglądarki, albo Sad zainterweniował wink.gif

tak apropos, Sad, a co jeśli zestaw będzie miał więcej dźwięków?
Przemekc1
QUOTE(jareq)
QUOTE(Przemekc1)
Bardzo przydatna wtyczka :!:  biggrin.gif [...]

To nie jest wtyczka!
Widze że nie czytasz postów, przeczytaj tego na samej górze.... :wink:

QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....


Nie martw się, czytam posty. Sam nie wiem dlaczego napisałem, że jest to wtyczka, chyba się poprostu pomyliłem. Dzięki za zwrócenie uwagi. biggrin.gif
Sad
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....

mi ściągneło dobrą wersje, albo cache przeglądarki, albo Sad zainterweniował wink.gif
tak apropos, Sad, a co jeśli zestaw będzie miał więcej dźwięków?


Caly czas byla dobra wersja.. wystarczy cache oproznic..

Wiecej dzwiekow? Co do ilosci wzorowalem sie na zakladce "Dzwieki" w Konnekcie. smile.gif

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem, chodzi Ci o wieksza ilosc plikow dzwiekowych czy schematow? wink.gif
MiLKA
QUOTE(Sad)
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....

mi ściągneło dobrą wersje, albo cache przeglądarki, albo Sad zainterweniował wink.gif
tak apropos, Sad, a co jeśli zestaw będzie miał więcej dźwięków?


Caly czas byla dobra wersja.. wystarczy cache oproznic..

Wiecej dzwiekow? Co do ilosci wzorowalem sie na zakladce "Dzwieki" w Konnekcie. smile.gif

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem, chodzi Ci o wieksza ilosc plikow dzwiekowych czy schematow? wink.gif


każda wtyczka może dodać jakieś dźwięki do konnekta, tak jak robi to chociażby kTransfer. Możne te dźwięki także zmieniać ;-)
jareq
QUOTE(Sad)
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....

mi ściągneło dobrą wersje, albo cache przeglądarki, albo Sad zainterweniował wink.gif
tak apropos, Sad, a co jeśli zestaw będzie miał więcej dźwięków?


Caly czas byla dobra wersja.. wystarczy cache oproznic..

Wiecej dzwiekow? Co do ilosci wzorowalem sie na zakladce "Dzwieki" w Konnekcie. smile.gif

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem, chodzi Ci o wieksza ilosc plikow dzwiekowych czy schematow? wink.gif

Opróżniłem cache (nawet zresetowałem kompa) i dalej nic cały czas mi ściąga starą wersje :cry: :cry: :cry:
Sad
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(Sad)
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sad)
Zrobilem nowa wersje 1.0.1. Polecam pobrac.. [...]

Download: http://212.191.1.130/~sad/kombinator.rar

Sad coś Ci sie pomyliło pod tym linkiem jest stara wersja....

mi ściągneło dobrą wersje, albo cache przeglądarki, albo Sad zainterweniował wink.gif
tak apropos, Sad, a co jeśli zestaw będzie miał więcej dźwięków?


Caly czas byla dobra wersja.. wystarczy cache oproznic..

Wiecej dzwiekow? Co do ilosci wzorowalem sie na zakladce "Dzwieki" w Konnekcie. smile.gif

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem, chodzi Ci o wieksza ilosc plikow dzwiekowych czy schematow? wink.gif


każda wtyczka może dodać jakieś dźwięki do konnekta, tak jak robi to chociażby kTransfer. Możne te dźwięki także zmieniać ;-)


Nie wiedzialem o tym.. jest jak jest.. moze bedzie inaczej. Programista ze mnie zaden smile.gif.
jareq
WIELKIE DZIĘKI Sad za podesłanie na poczte... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ps. Masz u mnie wirtualnego (a może kiedyś namacalnego) BROWARA :wink: [/b]
Sija
Proponuje dodac program do katalogu [co prawda nie wiem do jakiej kategorii wink.gif - hao: moze by dodac nowa kategorie - np. "inne" ?]
Sad
Jestescie kochani :* tongue.gif... pracuje jeszcze nad programem do tworzenia styli rozmow dla kIEview.. ale to troche potrwa. Kategoria Inne na pewno sie przyda wink.gif.
ZenOm
program fajny tylko sciezke do katalogu konnekta pobiera z rejestru a ja jej tam nie mam.
Chyba dlatego wyskakuje mi blad "File not found" i nie widze zadnych schematow.

Moze program by sie pytał o sciezke do konnetka jezeli jej nie ma w rejestrze i ja sam dodawał ?
Sad
Download: http://starzaki.eu.org/~sad/kombinator.rar
Screen: http://starzaki.eu.org/~sad/skrin.gif

QUOTE
11 lipca 2004 [v.1.0.2]
+ Wyszukiwanie (przyda się gdy dojdzie edycja)
+ Numerowanie ( --||-- )
+ Nowe linki
+ Przejscie do katalogow w menu
+ Lekki makeup
vojtek
Ja mam takie dwie propozycje co do programu
- gdy schemat nie ma dzwieku dla danego zdarzenia to wyskakuje stosowny komunikat (cos jak alert w JS ;) - moze zrobic tak, ze ikonka odsluchu jest wowczas nieaktywna. Wowczas po wybraniu schematu z listy juz widzimy ile on posiada dzwiekow i do jakich akcji.
- moze zmiana wielkosci okna programu..

To tyle, program jest naprawde ciekawy, gratuluje i zycze dalszej udanej tworczosci :-)
jareq
QUOTE(Sad)
Jestescie kochani :* tongue.gif... pracuje jeszcze nad programem do tworzenia styli rozmow dla kIEview.. ale to troche potrwa. Kategoria Inne na pewno sie przyda wink.gif.

oooo to by było naprawde super.. juz sie nie moge doczekać biggrin.gif
Apropo katalogu Inne - również popieram ten pomysł
ps. :shock: kurde znowu nowa wersja Kombinatora - szybki jestes .... :wink:
Sad
QUOTE(vojtek)
Ja mam takie dwie propozycje co do programu
- gdy schemat nie ma dzwieku dla danego zdarzenia to wyskakuje stosowny komunikat (cos jak alert w JS wink.gif - moze zrobic tak, ze ikonka odsluchu jest wowczas nieaktywna. Wowczas po wybraniu schematu z listy juz widzimy ile on posiada dzwiekow i do jakich akcji.
- moze zmiana wielkosci okna programu..

To tyle, program jest naprawde ciekawy, gratuluje i zycze dalszej udanej tworczosci :-)


Bardzo dobry pomysl z tymi ikonkami. - bedzie w nowej wersji (powinno biggrin.gif)
Co masz na mysli przez zmiane wielkosci okna programu? smile.gif

A teraz pytanie, jak rozwiazac tworzenie nowych schematow, chodzi mi tu o rozmieszczenie wszystkiego.. ja na razie mam taki screen.. http://starzaki.eu.org/~sad/skrin_al.gif
vojtek
QUOTE(Sad)
Co masz na mysli przez zmiane wielkosci okna programu?


Najezdzam sobie na krawedze okna, zmienia mi sie kursor, klikam lewy klawisz myszki i moge sobie zmieniac rozmiar okna :)
Sad
QUOTE(vojtek)
QUOTE(Sad)
Co masz na mysli przez zmiane wielkosci okna programu?


Najezdzam sobie na krawedze okna, zmienia mi sie kursor, klikam lewy klawisz myszki i moge sobie zmieniac rozmiar okna smile.gif


Nie, czegos takiego nie bedzie (nie pytaj dlaczego tongue.gif).. smile.gif
btw pozdrawiam Tychy tongue.gif
vojtek
QUOTE(Sad)
Nie, czegos takiego nie bedzie (nie pytaj dlaczego :P).. :)


Hehe, ok.

QUOTE(Sad)
btw pozdrawiam Tychy :P


To i ja pozdrowie Mikołów ;) - jakby nie bylo tam sie urodzilem i mieszkalem 5 lat :)
Sad
Ok zeby nie bylo ze jestem len to wypuszczam wczesna wersje eksperymentalno testowa Kombinatora 1.0.4

Wersja dla odwaznych tongue.gif
Download

QUOTE
11 lipca 2004 [v.1.0.4]
+ Tworzenie własnych schematów (eksperymentalnie ;>)
+ Ikonki sygnalizują czy dane zdarzenie jest dostępne
+ Poprawiona wyszukiwarka
+ Pozycja "Przejdż do katalogu" w menu kontekstowym przenosi nas do katalogu z dzwiekami schematu
Sad
Kolejna wersja dla osób, które chcą się pobawić w wyszukiwanie bugów smile.gif.
Szukam osób, które chętnie potestuja Kr przed opublikowaniem na forum. Zgłaszać sie najlepiej na Jabberze ew. gg. Z gory dzieki.. a teraz do rzeczy..

QUOTE
beta-set 00 lipca 2004 [v.1.0.5]
+ Wyciszanie Winampa i Foobara
+ Makeup formy tworzenia nowego schematu
+ Dodano 'http://' do pola URL
+ Zmieniono kilka ikon
+ Przebudowane menu
+ Poprawione wczytywanie wersji Konnekta smile.gif


Download
Sad
Dla zainteresowanych.. wyszedl nowy Kombinator [masy szaleją].



CODE
8 marca 2005 [v. 1.0.7]
* jeśli nie ma ścięzki w rejestrze, można ją wskazać ręcznie
* nowe schematy powinny być zapisywanie poprawnie
* schematy są poprawnie usuwane
* drobe poprawki
+ Wszystkiego Najlepszego drogie Panie


Download
Kliknij, tutaj.
zimaq
Dlaczego ja dopiero teraz odkryłem Kombinatora? tongue.gif
IMO świetny program !
Choć jedna wada - mógłby być wtyczką...

albo chociaż w menu konnekta skrót który odpala Kombinatora smile.gif
Olórin
A masz FaworKi ? ;-) Wtyczką ? Nieee.....funkcję którą używa się stosunkowo rzadko może spokojnie funkcjonowac jako osobny progs....ewentualnie przydała by sie opcja eksportu zestawu w ksound ;-)
zimaq
No raczej nie będe faworków używał dla jednego skrótu smile.gif

QUOTE(Olórin @ 14.04.2005 - 18:30)
ewentualnie przydała by sie opcja eksportu zestawu w ksound ;-)

A menu Plik -> Nowy Schemat i tam na dole guzik Zapisz to od czego są ? wink.gif
Sad
Mh miło, że w końcu ktoś zaczyna interesować się moimi programami. Na razie program nie jest rozwijany bo nie ma pomysłów, a wy nie zgłaszacie błędów. happy.gif
riddle
>>a wy nie zgłaszacie błędów

Kpisz? :]

Ja powiem za Sad'a : zgłaszajcie. Jak będzie dużo, to ruszy pupę i naprawi co ważniejsze z nich. I może się wtedy nim znów zainteresuje bardziej. smile.gif
Sad
Pokaż mi te błędy ;P
Sad
Download

CODE
3 lipca 2005 - 1.2.0
- usunięto panel z ikonami plików
+ dane o dzwiękach są wczytywane dynamicznie
+ zaznaczanie błędnych pól
* drobne poprawki
boofish
bardzo fajne. wielkie dzięki
manieKMP
Bug w wersji 1.2.0
Nie mażna zaimportować dżwięków, plik xml ma błąd w <author><author/>, znacznik zamykający powinien wyglądać tak </author>, drugie, ale nie wiem czy to odgrywa jakąś ważną rolę,
jest to:<?xml version="1.0" encoding="ISO8859-1" ?>
zamiast tego: <?xml version="1.0" encoding="Windows-1250"?>
nie znam się zabaradzo, tylko się pytam.
Mam jeszcze pytanie, czy - jeśli jeszcze się rozwijaniem tego programu zajmujesz oczywiście - możliwe by było, żeby xml wynikowy był bardziej przejrzysty/poukładany i - jeśli wiesz, może ktośinny wie - jaki znacznik (nazwa w nawiasach takich <>) obsługuje powiadomienie o nowej poczcie, mam zainstalowanego mejliK'a i nie wiem jaki wpis w xml'u wstawić by po zaimportowaniu to działało. Próbowałem z <newMail>, <newEmail>, <newE-mail>, <Mail> i temu podobne, ale żaden nie chce zadziałać.
Z góry przepraszam jeśli za późno to wszystko wystosowałem (kiedyś mi ktoś już zwrócił uwagę, że niby w archeologa się bawię).

Pozdrawiam.

/EDIT: Znalazłem problem, czemu mi on (Kombinator) wpisywał w ten sposób "<author/>", a nie </author>, poprostu nie wpisanie w polu autora schematu dźwięków skutkuje wpisaniem samego <author/>, gdy wpisze się, to jest poprawnie.
LooL
QUOTE(ZenOm @ 10.07.2004 - 12:34) *

program fajny tylko sciezke do katalogu konnekta pobiera z rejestru a ja jej tam nie mam.
Chyba dlatego wyskakuje mi blad "File not found" i nie widze zadnych schematow.




Sory za odkopywanie starych tematów, ale mam problem z tym programem.
Co mam zrobic jezeli za pierwszysm razem nie wyskakuje mi zadne okno z wyborem, tylko error sad.gif ????? "File not found"
LooL
Zna ktoś się na tym?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.