Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG klon w konnekcie?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Blackie
Witam. Niedawno postanowilem zaszalec i zainstalowalem sobie normalnie konnekta. I mam niejaki probglem z tym sprzętem. A mianowicie niezmiernie wazna dla mnie rzecza jest mozliwosc korzystania z 2 numerow GG na raz (i bynajmniej nie tylko w celu prowadzenia rozmów z samym sobą w trudnych chwilach 8) ). Sluszalem ze jest to mozliwe jednak moja wiedza w zakresie magii i czarodziejstwa jest niewielka dlatego prosze o pomoc.
Sad
Skopiuj konnekta do innego katalogu, wywal profil, zrob nowy i ciesz sie zyciem ;>..
Lipa.dk
Mając utworzone dwa profile (Sad> po cholerę zaśmiecać dysk?!) klikasz na "Start" > "Uruchom" i tam wpisujesz:
C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile
(czy gdzie tam masz K zainstalowanego) wybierasz profil i w ten sposób twój K zostaje sklonowany 8)

btw:

Szukaj
Sad
No tez racja.. ale moj sposob chyba tez dziala ;P
jareq
Do tego skrótu którym uruchamiasz konnekta dopisz " -profile" we właściwosciach skrótu w polu "Element docelowy" tak to powinno wyglądać: "C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile" (pamiętaj ze miedzy exe a -profile MUSI byc spacja).
Za pompocą takiego skrótu bedziesz mogł klonować ile bedziesz chciał wink.gif
jareq
Kurcze Lipa.dk - szybki jestes ja tu odpisuje na pytanko a Ty mnie ubiegłes no cuż może moja rada też sie przyda bo jest troche inna laugh.gif
Flind
wygodnym wyjsciem jest użycie transportu GG w jabberze
Sad
QUOTE(Flind)
wygodnym wyjsciem jest użycie transportu GG w jabberze


Chyba najlepsze wink.gif
jareq
QUOTE(Sad)
QUOTE(Flind)
wygodnym wyjsciem jest użycie transportu GG w jabberze


Chyba najlepsze wink.gif

hmmm... a jak to się robi :roll:
shw
zaloz konto na jakims serwerze jabbera, nastepnie z menu kJabbera wybierz Usługi, jezeli znajdziesz tam jakis transport, to dobrze, jak nie to wpisz sobie chociazby chrome.pl albo jabber.wsisiz.edu.pl biggrin.gif (chrome 1 przyszedl mi do glowy, a z innymi cos nie szlo polaczenie w momencie pisania posta smile.gif) i nacisnij Enter, znajdz tam transport Gadu-Gadu, prawy przycisk, rejestruj, wpisz co trzeba i Enter. jak dobrze pojdzie, to juz masz transport smile.gif
Blackie
QUOTE(jareq)
Do tego skrótu którym uruchamiasz konnekta dopisz \" -profile\" we właściwosciach skrótu w polu \"Element docelowy\" tak to powinno wyglądać: \"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile\" (pamiętaj ze miedzy exe a -profile MUSI byc spacja).
Za pompocą takiego skrótu bedziesz mogł klonować ile bedziesz chciał wink.gif


Tak tez uczynilem jednak problemu nie zwalczylem poniewaz na niejaki blad trafilem 8) : kiedy probuje wpisac w polu Element Docelowy wartosc "C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile", to wyskakuje takie piekne okienko z takim obrazkiem przypominajacym nieco wykrzyknika i pisze: Określona w polu Obiekt Docelowy nazwa ""C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile"" jest nieprawidłowa. Upewnij się, że ścieżka i nazwa pliku są poprawne. no. taki bajer:P
Sad
Mhhh ciekawe tak jakby Konnekt byl w innym katalogu tongue.gif..
duch-x
po "-profile" musisz podac nazwe tego drugiego profilu laugh.gif
Sad
Łaaaa nie zauwazylem :oops:
jareq
Ad1. Dzięki shw za wytłumaczenie co i jak z tym Transportem GG biggrin.gif

Ad2. Blackie nie wiem dlaczego wyskakuje Ci ten błąd ja tak mam i wszystko jest OK cały czas kożystam z klonu i nie ma z tym żadnych problemów (mam Windowsa XP Prof. może na innych systemach to niedziała).
A może Sad ma racje i masz zainstalowanego Konnekta w innym miejscu??
:shock: duch-x - ja tam nie mam dopisanych żadnych nazw profili. Poprostu po kliknięciu na skrót w takiej wersji: "C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile" pokazuje sie okienko wyboru profili po czym wybieram profil który chcę uruchomić wciskam OK i gotowe, nastepnie znowu klikam na ten sam skrót i znowu z tego okienka wybieram nastepny profil ..i OK. - tym samym mam uruchomione dwa osobne Konnekty (profile) na jednym kompie...
alberht
bo to ma byc wpisane w ten sposob
"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile

a nie
"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile"

-profile musi byc poza nawiaseml sam swego czasu borykałem się z tym problemem
Blackie
QUOTE(alberht)
bo to ma byc wpisane w ten sposob
\"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe\" -profile


Ha! No i widzisz Wodzu dziala! jestem Ci winny czekolade laugh.gif . Dzieki wszystkim skorym do pomocy..
alberht
QUOTE(Blackie)
QUOTE(alberht)
bo to ma byc wpisane w ten sposob
\"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe\" -profile


Ha! No i widzisz Wodzu dziala! jestem Ci winny czekolade laugh.gif . Dzieki wszystkim skorym do pomocy..

nie ma sprawy. lubie nadziewane, ale nie truskawkowe (fu) tongue.gif
ar2oor
Ja mam cos takiego:
Mam najnowszą wersje z centralki
Jak daje haslo w uzytkowniku i zamykam konnekta to uruchamiam go ,wpisuje haslo i mam jednego usera, później jeszcze raz uruchamiam i znowu pyta o haslo, i zmieniam usera na tego bez hasla,i tym sposobem mam 2 konnekty. :]
alberht
parametr -profile wymusza pojawienie się monitu o hasło /a w zasadzie profilu do wybrania/ - identyczna zasada wink.gif
ar2oor
no tak :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.