Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber i agent nieusuwalny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
shw
Zarejestrowalem sie przez K w jednym z agentow (transport icq na wp), potem wyrejestrowalem sie. kontakty z icq pozostaly... 'nieaktywne', wiec je usunelem. nie pamietam czy usuwalem jeszcze kontakt/agenta odpowiedzialnego za to costam, ale na 90% tak. jednakze zakladka/grupa Agents zostala (pusta). za kazdym razem kiedy ja usuwalem po polaczeniu wracala. dopiero wlaczylem psi i... okazalo sie, ze w grupie agents jest ten agent od icq (nieaktywny oczywiscie). dopiero teraz po usunieciu zakladka nie wrocila.
piotr.ek
Tez mnie kiedys wkurzala wiecznie powracajaca grupa 'Agents', ale ktos mi polecil wlaczyc synchronizacje do Konnekta i juz nie mam reaktywacji co restart tego smiecia wink.gif
lhs
QUOTE(piotr.ek)
ktos mi polecil wlaczyc synchronizacje do Konnekta

HA!! To jednak ją włączyłeś!! biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(lhs)
HA!! To jednak ją włączyłeś!!  biggrin.gif

Ano tongue.gif Skonfigurowalem all w Psi, ustawilem ta synchronizacje i na razie smiga smile.gif (w sensie - nie ma 'Agents' i moge porozumiec sie z kim chce - oczywiscie pod warunkiem, ze akurat chrome.pl nie lezy wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.