Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: status w tray'u zagubieni userzy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
crass
Witam
konnekta uzywam dokladnie od dzisiaj (zostalem zmuszony hehehe..a tak serio kolega polecil)
bardzo fajny programik ale jes kilka bugow ktore mnie denerwuja
-zaimportowalem sobie liste z serwera gg,po co ? w sumie nie wiem konnekt i tak mi pokazuje numery...ja,jak glupi dodaje do listy..patrze..a koles jest juz wpisany tylko jego kxywy nie poazuje podczas przesylania wiadomosci ;/
-mozliwosc "klwiaturowego" wyszukiwania usera na naszej liscie,konnekt po nacisnieciu litery "W" widzi tylko osoby "dostepne" na litere W ..
a co jak chce wyslac smsa do osoby niedostepnej ? ...sie namacham tym paskiem przewijania
-"slonecznko nasze rochmurz buzie ..." no wlasnie...mam tylko czerwone ..i niewazne jaki mam status,wkoncu nie wiem czy jestem podlaczony czy nie ..

to narazie tyle po kilkunastu minutach uzytkowania
pozdrowka
Zakrn
Witamy, witamy smile.gif

W tej chwili mogę Ci pomóc tylko przy ostatnim problemie. Najprawdopodobniej masz nie włączoną opcję pokazywania statusu w trayu. Wybierasz:
Konfiguracja -> Interfejs -> Ikony -> Pokazuj status połączenia w Tray'u i powinno działać.
ShaQ
z wyszukiwaniem tez byl juz wielokrotnie temat

naciskasz w a potem spacje naparzasz....
.nomis
Z tym wyszukiwaniem to pewnie masz po prostu giltrowanie włączone (żółty lejek na dole). Wyłącz go i będziesz mógł skakać też po niedostępnych smile.gif
Co do SMSów, to możesz albo machać paskiem smile.gif albo kliknąć w menu na ikonkę bramek. Czyli masz wybór, nie jak w gg tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.